AgriFoam S 5l

Silnie działający preparat odtłuszczająco-czyszczący

Nasza cena: 75.75 zł (61.59 zł netto)
Cena rynkowa: 89.79 zł
Waga: 5 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

AgriFoam S jest bezpiecznym preparatem myjąco-dezynfekującym. Jego formuła została specjalnie opracowana do stosowania w pistoletach pianotwórczych. Doskonale odtłuszcza i czyści powierzchnie w budynkach inwentarskich tj. kurnikach, chlewniach, stajniach itp oraz w budynkach, w których prowadzona jest działalność rolno-spożywcza, przewodów odprowadzających dym, w ubojniach, elewacji budynków, czyszczenia budynków i ciężkich urządzeń.
Bardzo gęsta piana mocno przylega do pionowych powierzchni, dzięki czemu doskonale nawilża czyszczone powierzchnie i jest skuteczna na wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

AgriFoam S  może być stosowany na szkło, plastik, gumę i metale (z wyjątkiem miedzi, aluminium i lekkich stopów). Nie zawiera chloru, jest stabilny nawet w twardej wodzie.

Wskazania:

AgriFoam S zaleca się stosować w budynkach inwentarskich tj. kurnikach, chlewniach, stajniach itp oraz w budynkach, w których prowadzona jest działalność rolno-spożywcza, do czyszczenia przewodów odprowadzających dym, kanałów powietrznych, pomieszczeń , w których prowadzi się konserwację żywności - nawet przy użyciu soli, w ubojniach, w pomieszczeniach rozbioru mięsa, w lodówkach, elewacji budynków, czyszczenia budynków i ciężkich urządzeń.

Informacje producenta

Stosowanie:

AgriFoam S można stosować zarówno przy użyciu urządzeń spieniających jak i do ręcznego mycia.

Zastosowanie w ciśnieniowym urządzeniu myjącym:

  • wlać preparat do pojemnika w celu uzyskania stężenia maksymalnie 50% roztworu, w zależności od rodzaju i modelu urządzenia spieniającego tak aby finalnie uzyskać roztwór roboczy 1-2%
  • nakładać pianę od dołu do góry na chłodne i suche podłoże, nie narażone na działanie promieni słonecznych. NIE MOCZYĆ PODŁOŻA PRZED ZASTOSOWANIEM!!!
  • pozostawić preparat na pewien czas, a następnie spłukać powierzchnie urządzeniem ciśnieniowym.

Zastosowanie ręczne:

  • stosować preparat w stężeniu 0,2-3% roztworu w zależności od stopnia zabrudzenia, następnie spłukać wodą

Skład:

1l AgriFoam S zawiera: wodorotlenek sodowy 240g, etyloheksylosiarczan sodowy 100g, eter laurylowy siarczanu sodowego 100g, alkohol c-10 6 oe 25g

 

Producent

Vet Protect

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowo uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum