Baycidal WP 25 1 kg

Baycidal to doskonały preparat zwalczający larwy pleśniakowca lśniącego. Skuteczny także na muchy.

Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.
Cena po rabacie: 599.23 zł
Nasza cena: 691.53 zł (640.31 zł netto)
Cena rynkowa: 791.97 zł
Waga: 1.2 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Niezwykle skuteczny larwicyd, który z pewnością poradzi sobie z inwazją pleśniakowca lśniącego (Alphitobius diaperinus ) na Twojej fermie. Rozpylony na ściółkę niszczy larwy, które nie zostały zabite w czasie poprzedniego zabiegu, jak i te, które wykluły się w tym czasie z jaj. Zwalcza także wiele innych gatunków much popularnie występujących na fermach drobiu.

Pleśniakowiec lśniacy, znany też jako czarny chrząszcz ściółkowy, przenosi wiele czynników chorobotwórczych, takich jak: grzyby, bakterie, wirusy, oocysty kokcydiow, larwy tasiemcow itp. Drąży tunele w materiale izolacyjnym ścian kurnikow, obniżajac ich termoizolacyjność. Może atakować sąsiadujące z fermą domy mieszkalne. Zwalczanie pleśniakowca lśniącego powinno być przeprowadzone równocześnie z użyciem preparatu zawierającego szybko działający insektycyd np. Solfac WP 10.

Informacje producenta

Stosowanie:

Baycidal WP 25 stosuj w formie oprysku 100 ml / 1 m2 powierzchni ściółki lub odchodów.

Przygotowanie roztworu - 100 g / 10 l wody


Zwalczanie pleśniakowca lśniącego powinno być przeprowadzone równocześnie z użyciem preparatu zawierającego szybko działający insektycyd, np. Solfac WP 10.

Skład:

100 g preparatu Baycidal WP 25 zawiera: Triflumuron 97 g.

Producent

Bayer

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum