Cosmos 1 l

Cosmos przyspiesza powrót do zdrowia i rekonwalescencję ptaków. Wspomaga terapię schorzeń nerek i układu moczowego. Ogranicza zaburzenia procesów fizjologicznych, przez co poprawia ogólny stan zwierząt i ich zdolności produkcyjne.

 

Nasza cena: 34.97 zł (32.38 zł netto)
Cena rynkowa: 39.90 zł
Waga: 0 kg

Produkt chwilowo niedostępny

Większe opakowanie = lepsza cena !
Nasza cena: 145.80 zł (135.00 zł netto)
Cena rynkowa: 169.20 zł
Waga: 5.5 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 
 

Opinia sklepu o produkcie

Wieloskładnikowy preparat witaminowo-aminokwasowy z dodatkiem miedzi. Jego skład zapewnia doskonałą skuteczność w przywracaniu kondycji po chorobach i leczeniu.  Przeciwdziała nieprawidłowościom przemiany materii zwierząt (np. przy zmianie paszy i w stresie). Bilansuje funkcje osmotyczne w organizmie i dlatego zalecany jest w przypadkach zapalenia układu moczowego i nerek.

Cosmos zawiera miedź, która ułatwia przyswajanie żelaza, wzmacnia układ krwionośny i bierze udział w szeregu przemian w organizmie, które warunkują prawidłowy wzrost i rozwój. Użycie preparatu w przypadku zapalenia układu moczowego i nerek powoduje znaczące ustąpienie choroby i przyspieszenie powrotu do zdrowia.

Wskazania:

Cosmos podawaj w następujących sytuacjach:

  • przy słabych przyrostach masy ciała,
  • przy zaburzeniach rozwoju,
  • w okresie rekonwalescencj,
  • w niedoborach miedzi (pękanie naczyń krwionośnych, niedokrwistość),
  • przy zapaleniach układu moczowego i nerek,
  • przy spadku nieśności i wylęgowości,
  • przy nierównomiernym opierzeniu.

 

Informacje producenta

Stosowanie:

Cosmos stosuj w dawce 1 l / 1000 l wypijanej wody przez kolejne 4-5 dni.

Skład:

Skład : Hydrolizowane białka drożdży Saccharomyces,dekstroza.1 litr preparatu Cosmos zawiera: Witamina A 1,35 mln I.U.; Witamina D3 200 tys. I.U.; Witamina E  10tyś IU..; Miedź 2 500 mg; Kwas cytrynowy 100000mg. Składniki analityczne: Wilgotność 80%, Surowe białko 2,50 %, Surowy olej i tłuszcz 1.20% Surowe włókno 0,00%, Surowy popiół 0,85 %, Sód 0,00%, Metionina 0,04%,Lizyna 0,20%

Producent

Rolvet

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2021. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum