Exit 100 1l

Skuteczna walka z owadami

Nasza cena: 214.61 zł (198.71 zł netto)
Cena rynkowa: 268.26 zł
Waga: 1 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Exit 100 to środek owadobójczy o szerokim zastosowaniu. Przeznaczony jest do zwalczania owadów latających (muchy, komary, ćmy, osy itp.) i biegających (rybiki, pluskwy, chrząszcze, mrówki, karaluchy itd) oraz pcheł w budynkach inwentarskich, mieszkalnych, gospodarstwach, budynkach publicznych, zakładach przetwórstwa żywności oraz na terenach przyległych (tarasy, chodniki, podjazdy, parkingi).

Exit 100 można z powodzeniem stosować w pomieszczeniach mieszkalnych - nawet w kuchniach, szpitalach (w obszarach, niezwiązanych z działalnością kliniczną), fabrykach, magazynach, hotelach, restauracjach, budynkach administracyjnych i publicznych, w pustych ładowniach statków, w wiatach, budynkach gospodarczych, w budynkach gospodarstwa rolnego (takich jak stodoły, stajnie, mleczarnie i dojarnie) jak i na zewnątrz budynków i na terenach przyległych oraz na ścieżkach, przy pojemnikach na odpady i na gniazda os.

 

Informacje producenta

Stosowanie:

Exit 100 należy rozrabiać bezpośrednio przed wykonaniem oprysku. Koncentrat należy dodać do wody i dobrze wymieszać. Oprysk należy wykońać przy użyciu niskociśnieniowego rozpylacza na podłogi, ściany, miejsca gromadzenia owadów, zaszafami itp. w takiej ilości aby roztwór prawie spływał.

W przypadku pcheł, lekko opryskać dywany, meble z tapicerką miękką i wszelkie miejsca, gdzie przebywają zwierzęta, w tym krawędzie dywanów, pęknięcia i szczeliny. Pęknięcia i szczeliny opryskać cienkim strumieniem, poczekać aż wyschnie i w razie potrzeby powtórzyć spryskiwanie.

W przypadku gniazd os stosować o zachodzie słońca (w tym momencie są one najspokojniejsze). Namoczyć gniazdo rozcieńczonym produktem (max czas namoczenia gniazda – 1 minuta).

Do stosowania na powierzchniach drewnianych:
Rozcieńczyć 1 część produktu ze 100 częściami wody (np. 10 ml preparatu Exit 100 na 1 l wody) i spryskać 1 m2 powierzchni 200-300 ml rozcieńczonego produktu.

Maksymalna dawka dla wszystkich pozostałych powierzchni:
Rozcieńczyć 1 część produktu ze 100 częściami wody (np. 10 ml preparatu Exit 100 na 1 l wody) spryskać 100-150 m2 powierzchni pięcioma litrami rozcieńczonego produktu.

Do zwalczania plag owadów:
Rozcieńczyć 1 część produktu ze 100 częściami wody i spryskać 100-150 metrów kwadratowych powierzchni pięcioma litrami rozcieńczonego produktu

Stosowanie standardowe:
Rozcieńczyć 1 część produktu z 200 częściami wody i spryskać 100-150 metrów kwadratowych powierzchni pięcioma litrami rozcieńczonego produktu.

Skład:

W 1l Exit 100 zawiera: Cypermytryna 100g (środek owadobójczy z grupy pyretroidów)

Producent

Agriphar S.A.

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum