Inne

Miarka 1L

Waga produktu: 0.3 kg

Wysokiej jakości miarka do odmierzania preparatów do dezynfekcji i suplementów diety dla drobiu (witamin, minerałów, zakwaszaczy, probiotyków). Pozwala na idealne odmierzenie preparatów, z dokładnością do 0,1l.

Specjalny materiał i funkcjonalny projekt zapewniają łatwe i przyjemne wykorzystanie miarki w codziennej pracy.

Cena: 29.00 zł 24.90 zł
Dr Kurczak Poleca

Zestaw (-25%) Maseczka medyczna (50 szt.) + Płyn do dezynfekcji rąk 150ml

Waga produktu: 0 kg

Zestaw promocyjny

Maseczka medyczna (trójwarstwowa) - cena za 50 sztuk.

Ochronne maseczki jednorazowe na twarz przeznaczone do użytku codziennego. Wykonane z 3 warstw włókniny polipropylenowej doskonale chronią przed pyłem, zanieczyszczeniami i drobnoustrojami. Z wygodną gumką do zakładania za uszy oraz drucikiem na nos umożliwiającym dopasowanie do kształtu twarzy. Dopasowują się do kształtu twarzy, nie utrudniają oddychania i nie powodują dyskomfortu podczas noszenia.

Cena: 74.99 zł 45.00 zł
Najczęściej kupowaneDr Kurczak Poleca

Płyn do dezynfekcji rąk 150ml

Waga produktu: 150 g

Gotowy do użycia neutralny płyn dezynfekujący dłonie, przeznaczony do użytku profesjonalnego we wszystkich zakładach przetwórstwa spożywczego, miejscach zbiorowego żywienia oraz miejscach użyteczności publicznej włącznie ze szpitalami. Dedykowany jest do szybkiej dezynfekcji, bez spłukiwania powierzchni kontaktujących się z żywnością i środkami żywienia zwierząt oraz powierzchni mających bezpośredni kontakt ze skórą człowieka i zwierząt.


Cena: 25.99 zł 20.00 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum