Płyn do dezynfekcji rąk 150ml

Najczęściej kupowane Wybór hodowców
Nasza cena:
20,00 zł
(23% VAT)
Cena rynkowa: 25,99 zł
Przewidywana dostawa: Poniedziałek
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Gotowy do użycia neutralny płyn dezynfekujący dłonie, przeznaczony do użytku profesjonalnego we wszystkich zakładach przetwórstwa spożywczego, miejscach zbiorowego żywienia oraz miejscach użyteczności publicznej włącznie ze szpitalami. Dedykowany jest do szybkiej dezynfekcji, bez spłukiwania powierzchni kontaktujących się z żywnością i środkami żywienia zwierząt oraz powierzchni mających bezpośredni kontakt ze skórą człowieka i zwierząt.


Zawiera 80% alkoholu etylowego jako biocyd. Jest neutralny w kontakcie z żywnością, nie pozostawia żadnych obcych posmaków ani zapachów. Nie wymaga spłukiwania po użyciu. Posiada działanie bakteriobójcze oraz grzybobójcze w stosunku do grzybów drożdżopochodnych.


Wysoce łatwopalny. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w pozycji pionowej w suchych i odpowiednio wentylowanych pomieszczeniach. Nie wystawiać na działanie słońca, unikać skrajnych temperatur. Przechowywać z dala od materiałów palnych, źródeł ognia. Chronić przed działaniem światła i nie palić tytoniu. Drażniący. Chronić przed dziećmi. Działa drażniąco na oczy. Pary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu – nie palić tytoniu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku awarii lub jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza.

Preparat posiada pozwolenie nr 5213/13 na obrót produktem biobójczym, wydane przez Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Leczniczych i Produktów Biobójczych.


Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca