Przeciw owadom i grzybom

Masz na fermie niechcianych gości? Pozbądź się ich!

Agri Germ 2000 5l

Waga produktu: 5.2 kg

Agri Germ 2000 jest preparatem dezynfekcyjnym o szerokim spektrum działania przeznaczonym do odkażania miejsc przebywania zwierząt, środków transportu dla zwierząt, klatek, urządzeń i wyposażenia używanego w hodowli zwierząt i w weterynarii. To środek dezynfekcyjny o bardzo szerokim spektrum działania: bakteriobójczo, grzybobójczo, wirusobójczo. Szybko działajacy  i aktywny w wodzie twardej i w obecności protein: ekonomiczny i skuteczny we wszystkich warunkach.

Cena: 282.20 zł 249.00 zł

Novodor 1l

Waga produktu: 1.2 kg

Novodor jest przeznaczony do zwalczania roztoczy, ptaszyńca kurzego (larwy i dorosłego osobnika) i pleśniakowca, dorosłych much, pcheł, wszołów, chrząszczy gnojowych, karaluchów, pająków i komarów w pomieszczeniach na terenie gospodarstw rolnych (chowie i hodowli klatkowej i ściółkowej drobiu – ściany, klatki, taśmociągi, inne urządzenia oraz miejsca gdzie może znajdować się pasożyt. Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7814/19

Cena: 819.00 zł 749.00 zł

Antyfungalin 2l

Waga produktu: 2.3 kg

Antyfungalin to preparat zawierający w swoim składzie wyciągi ziołowe, których substancje czynne w istotny sposób minimalizują ryzyko wystąpienia zakażeń grzybiczych. Odpowiednie ich połączenie z jodem i witaminą A, wykazuje silne działanie zabezpieczające organizm przeciw grzybom z rodzaju Aspergillus flavus, Aspergillus fumigatus oraz Candia albicans. Substancje aktywne preparatu, po przeniknięciu do krwi i narządów wewnętrznych, wydzielają się przez płuca, nerki, wątrobę oraz skórę zapewniając wysoką skuteczność działania w obrębie całego organizmu.

Cena: 315.23 zł 290.25 zł

Agri Germ 2000 10 l

Waga produktu: 10 kg

Agri Germ 2000 jest preparatem dezynfekcyjnym o szerokim spektrum działania przeznaczonym do odkażania miejsc przebywania zwierząt, środków transportu dla zwierząt, klatek, urządzeń i wyposażenia używanego w hodowli zwierząt i w weterynarii. To środek dezynfekcyjny o bardzo szerokim spektrum działania: bakteriobójczo, grzybobójczo, wirusobójczo. Szybko działajacy  i aktywny w wodzie twardej i w obecności protein: ekonomiczny i skuteczny we wszystkich warunkach.

Cena: 520.65 zł 478.00 zł

Hoko Ex 5kg

Waga produktu: 5 kg

HokoEx przeznaczony jest do eliminacji pleśniakowców i much w kurnikach, oborach, stajniach, chlewniach a głównie tam, gdzie zawodzą tradycyjne preparaty owadobójcze.

HokoEx działa na larwy nie pozwalając im na przepoczwarzanie się w owady dorosłe. Zabija larwy plesniakowca lśniącego i much wszystkich gatunków w kale, nawozie przez co hamuje rozwój populacji o eliminujac pasożyty niszczące elewację budynków i niepokojących ptaki a także nosicieli wirusów i bakterii.

Cena: 399.00 zł 359.47 zł

Twenty One 1kg

Waga produktu: 1 kg

Twenty One WP to preparat owadobójczy używany do zwalczania dorosłych osobników pleśniakowca, owadów latajacych - much, komarów na fermach drobiu, chlewnich i innych w budynkach inwentarskich. Tylko 20% żyjących dorosłych owadów jest widocznych, pozostałe 80% populacji jest ukryte lub nie można ich zauważyć, gdyż występują pod postacją jaj, poczwarek lub larw.

Cena: 399.00 zł 299.98 zł

Hoko Ex 1 Kg

Waga produktu: 1.2 kg

Hoko Ex to larwicyd przeznaczony do zwalczania larw pleśniakowca lśniącego w kurnikach, oborach, i innych obiektach inwentarskich, wszędzie tam gdzie nie działają tradycyjne preparaty. Chrząszcz ten jest bardzo dużym zagrożeniem dla hodowli drobiu ze względu nato, ze może być nosicielem wirusów, bakterii, niszczy izolacje budynków i niepokoi ptaki.

Cena: 94.40 zł 86.25 zł

Enizol 1l

Waga produktu: 1.2 kg

Enizol to produkt przeznaczony do zwalczania grzybów w miejscach bytowania ptaków hodowlanych i innych zwierząt: w wylęgarniach, fermach drobiu, królików, oborach, stajniach, pomieszczeniach psów, kotów i zwierząt laboratoryjnych. Enizol można stosować jako dezynfekcję zagrzybionej ściółki, gniazd, narzędzi, kontenerów i innych miejsc, z którymi mają styczność ptaki.

Cena: 586.20 zł 475.00 zł

Actellic 20 FU

Waga produktu: 140 g

Actellic 20 FU to środek owadobójczy o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym. Actellic 20 FU działa w postaci dymu i przeznaczony jest do dezynsekcji pustych kurników, magazynów, silosów zbożowych i paszowych i wszędzie tam gdzie występują szkodniki zbóż, nasion i ich przetworów takie jak trojszyk ulec, pleśniakowiec lśniący, mklik mączny, kapturnik zbożowiec, wołek zbożowy, rozkruszki.

Actellic 20 FU występuje w postaci świecy dymnej  - 1 świeca wystarcza na 400-500m3 pomieszczenia.

Cena: 110.00 zł 101.00 zł
Dr Kurczak Poleca

Solfac EW 50 1l

Waga produktu: 1 kg

Preparat owadobójczy w postaci koncentratu do sporządzania zawiesiny wodnej. Przeznaczony do zwalczania owadów biegających, takich jak: prusaki, karaluchy, czarne chrząszcze ściółkowe, mrówki faraona, rybiki cukrowe oraz latających, jak: komary, muchy i meszki. Może być stosowany w pomieszczeniach inwentarskich i magazynach, a także w mieszkaniach, biurach, piekarniach, młynach itp.

Cena: 650.12 zł 562.41 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum