Zestaw 5% WIĘCEJ NA KONIEC dla 20.000 sztuk

5% lepsze wyniki na koniec chowu.

Promocja - W zestawie taniej !
Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.
Cena po rabacie: 964.42 zł
Nasza cena: 1066.53 zł (867.10 zł netto)
Cena rynkowa: 1134.60 zł
Waga: 16 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Hodowco, chcesz poprawić końcowy wynik swojego stada? Jeżeli tak – to jest zestaw dla Ciebie! Poprzez połączenie 2 preparatów – ziołowo-aminokwasowego i izotoniczno-energetyzującego:

  • poprawisz końcowy wynik stada
  • lepiej przygotujesz stado do transportu ( zmniejszysz straty wagi )

Rapid F1 zalecamy podać jako pierwszy, gdyż działa on poprzez poprawienie strawności paszy i przyswajalności składników odżywczych, zwiększenie wykorzystania paszy oraz przyczynia się do poprawy apetytu, co przekłada się na większy przyrost masy.

Natomiast Osmotic Finish reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową dostarczając organizmowi elektrolitów, zwiększa spożycie wody, nie dopuszcza do odwodnienia ptaków, a przede wszystkim  zmniejsza utratę wody przez ptaki w trakcie transportu, co bezpośrednio przyczynia się do uzyskania większej masy.

W skład zestawu wchodzą:

  • Osmotic Finish + anyż – 3 kg – 3 szt.
  • Musculin Strong – 2 l – 1 szt.

Informacje producenta

Stosowanie:

Rapid F7 - minimum 4-8 dni przed zdaniem ptaków do ubojni ( 4 kolejne dni ) - 200-250ml/1000l wody pitnej przez 8h dziennie – najlepiej rozpocząć kurację minimum 1 - 2 tygodnie przed planowanym zdaniem ptaków

Osmotic Finish 0,5-1kg/1000l wody pitnej przez 4 dni przed zdaniem ptaków do ubojni

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum