Actellic 20 FU

Actellic 20 FU do dymnej dezynsekcji pomieszczeń na pleśniakowce lśniące i trojszyki ulec.

110,00 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 130,00 zł

Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Actellic 20 FU to środek owadobójczy o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym. Actellic 20 FU działa w postaci dymu i przeznaczony jest do dezynsekcji pustych kurników, magazynów, silosów zbożowych i paszowych i wszędzie tam gdzie występują szkodniki zbóż, nasion i ich przetworów takie jak trojszyk ulec, pleśniakowiec lśniący, mklik mączny, kapturnik zbożowiec, wołek zbożowy, rozkruszki.

Actellic 20 FU występuje w postaci świecy dymnej  - 1 świeca wystarcza na 400-500m3 pomieszczenia.

Informacje producenta

Wskazania:

Actellic 20 Fu zaleca się stosowac w pomieszczeniach opanowanych przez szkodniki zbożowe takie jak trojszych ulec, pleśniakowiec lśniący i innych.

1 świaca Actellic 20 FU wystarcza na dezynsekcję 400-500m3.

 

Stosowanie:

1 świeca Actellic 20 FU wystarcza na dezynsekcję 400-500m3.

Obiekt dezynsekowany należy dokładnie uszczelnić, pozamykać drzwi i okna i wszystkie wywietrzniki. Świece Actellic 20 FU należy równomiernie rozłożyc na cegłach lub innych podkładkach po całym pomieszczeniu tak aby dym mógł swobodnie dotrzeć wszędzie.

Przy większej ilości świec Actellic 20 FU zapalanie mależy zaczynać od końca obiektu w kierunku drzwi, tak aby zapewnić sobie możliwość szybkiego wyjścia.

Przed użyciem należy wstrząsnąć w celu rozluźnienia zawartości, odsłonic zapalnik i go zapalić - nie mależy go wyjmować.

Zapalnik tli się ok. 10sekund  zanim nastąpi wydzielanie się substancji czynnych. Szybko należy opuścić pomieszczenie, zamknąć na 24h. Przed ponownym przystąpieniem do prac należy wietrzyć min. 3h. Gdyby zaszła konieczność wcześniejszego wejścia naeży nałożyć maskę przeciwgazową.

 

 

 

 

Skład:

Substancją czynną w Actellic 20 Fu są związki z grupy fosfoorganicznych.

Producent:

Octavius Hunt Ltd.