Actellic 20 FU

Actellic 20 FU do dymnej dezynsekcji pomieszczeń na pleśniakowce lśniące i trojszyki ulec.

Nasza cena: 83.71 zł (77.51 zł netto)
Cena rynkowa: 98.00 zł
Waga: 140 g
 

Opinia sklepu o produkcie

Actellic 20 FU to środek owadobójczy o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym. Actellic 20 FU działa w postaci dymu i przeznaczony jest do dezynsekcji pustych kurników, magazynów, silosów zbożowych i paszowych i wszędzie tam gdzie występują szkodniki zbóż, nasion i ich przetworów takie jak trojszyk ulec, pleśniakowiec lśniący, mklik mączny, kapturnik zbożowiec, wołek zbożowy, rozkruszki.

Actellic 20 FU występuje w postaci świecy dymnej  - 1 świeca wystarcza na 400-500m3 pomieszczenia.

Wskazania:

Actellic 20 Fu zaleca się stosowac w pomieszczeniach opanowanych przez szkodniki zbożowe takie jak trojszych ulec, pleśniakowiec lśniący i innych.

1 świaca Actellic 20 FU wystarcza na dezynsekcję 400-500m3.

 

Informacje producenta

Stosowanie:

1 świaca Actellic 20 FU wystarcza na dezynsekcję 400-500m3.

Stosowanie:

Obiekt dezynsekowany należy dokładnie uszczelnić, pozamykać drzwi i okna i wszystkie wywietrzniki. Świece Actellic 20 FU należy równomiernie rozłożyc na cegłach lub innych podkładkach po całym pomieszczeniu tak aby dym mógł swobodnie dotrzeć wszędzie.

Przy większej ilości świec Actellic 20 FU zapalanie mależy zaczynać od końca obiektu w kierunku drzwi, tak aby zapewnić sobie możliwość szybkiego wyjścia.

Przed użyciem należy wstrząsnąć w celu rozluźnienia zawartości, odsłonic zapalnik i go zapalić - nie mależy go wyjmować.

Zapalnik tli się ok. 10sekund  zanim nastąpi wydzielanie się substancji czynnych. Szybko należy opuścić pomieszczenie, zamknąć na 24h. Przed ponownym przystąpieniem do prac należy wietrzyć min. 3h. Gdyby zaszła konieczność wcześniejszego wejścia naeży nałożyć maskę przeciwgazową.

 

 

 

 

Skład:

Substancją czynną w Actellic 20 Fu są związki z grupy fosfoorganicznych.

Producent

Octavius Hunt Ltd.

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2020. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum