Pan Kurczak Poleca

Papier dla piskląt Biofiber STRONG 2 rolki

Nasza cena: 126.00 zł (102.44 zł netto)
Cena rynkowa: 140.00 zł
Waga: 12.5 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Biofiber formulaKlasa A+ to lepszy start!

Wysokiej jakości papier dla każdego gatunku piskląt. 2 rolki x 200m.

Może być wykorzystywany w każdym systemie karmienia czy pojenia dla drobiu, pomagając w lepszym pobieraniu wody, paszy czy żelu.

Poprawia orientację piskląt w kurniku. Wspiera wigor i zdrowotność. Ułożony na podłodze papier dla pisląt Biofiber STRONG stanowi znakomitą izolację od podłoża, szybko wchłania odchody poprawiając higienę w kurniku oraz zapobiega powstawaniu wielu chorób. W znacznym stopniu obniża upadki w 1 tygodniu życia ptaków oraz zwiększa jednorodność piskląt. Właśnie dlatego to najczęściej wybieranych papier dla piskląt przez naszych Hodowców.Papier dla kurcząt Biofiber STRONG:

  • Długość 2x200m
  • Szerokość 66cm
  • Biofiber Formula sprawia, że papier dla pisląt Biofiber STRONG jest wytrzymalszy, gdyż poddawany jest specjalnym procesom rozdrabiania włókien wspierających tworzenie bardziej wytrzymałych i chłonnych struktur.
  • W 100% z makulatury i w 100% biodegradowalny, posiada certyfikat ISO9001.

Informacje producenta

Producent

Vet Protect

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2021. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum