Poprawa apetytu u drobiu

Pobieranie paszy przez Twoje ptaki to warunek konieczny do ich prawidłowego wzrostu i produkcji nieśnej. Zbyt mała ilość zjadanej mieszanki oznacza niedobory składników pokarmowych i zahamowanie produkcji, co niestety w linii prostej przełoży się na straty w Twojej kieszeni. W praktyce fermowej dość często możesz się spotkać z obniżeniem apetytu u swoich zwierząt. Najczęściej dzieje się tak podczas choroby i upałów. To zupełnie naturalny objaw, jednak z Twojego punktu widzenia absolutnie niepożądany! Również nowa mieszanka paszowa może czasem wywołać u stada niechęć do żerowania.


Musculin strong + oregano i metionina 2l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

Musculin Strong to mieszanka paszowa uzupełniająca oparta na aminokwasach i wyciągach ziołowych, których substancje czynne pozytywnie wpływają na strawność i wykorzystanie białka pochodzącego z paszy oraz wzmagają apetyt.

199,00 zł (215,00 zł)
Opis produktu

Apetin Forte 2l

BESTSELLER

Apetin Forte to mieszanka paszowa uzupełniająca zawierająca duże ilości substancji pochodzacych z oregano (lebiodki pospolitej). Tymol i karwakrol pochodzące z wyciągów z lebiodki pospolitej mają pozytywny wpływ na żywienie drobiu - zostało to potwierdzone badaniami.

200,00 zł (238,00 zł)
Opis produktu

Revol Finish 10l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

Revol Finish to ziołowy katalizator przyrostu. Umożliwia maksymalizację wyników produkcyjnych oraz poprawiający efektywność ekonomiczną stada w końcowym okresie tuczu.

519,00 zł (596,95 zł)
Opis produktu

Ecostim 5 l

100 % naturalny stymulator wzrostu. Jego podawanie wywołuje poprawę apetytu i wyraźnie zwiększa pobieranie paszy. Hamuje wzrost patogennej flory jelitowej i pomaga w utrzymaniu właściwej równowagi mikrobiologicznej w przewodzie pokarmowym. Skraca i łagodzi przebieg zaburzeń trawiennych.

569,00 zł (619,44 zł)
Opis produktu