Poprawa apetytu u drobiu

Pobieranie paszy przez Twoje ptaki to warunek konieczny do ich prawidłowego wzrostu i produkcji nieśnej. Zbyt mała ilość zjadanej mieszanki oznacza niedobory składników pokarmowych i zahamowanie produkcji, co niestety w linii prostej przełoży się na straty w Twojej kieszeni. W praktyce fermowej dość często możesz się spotkać z obniżeniem apetytu u swoich zwierząt. Najczęściej dzieje się tak podczas choroby i upałów. To zupełnie naturalny objaw, jednak z Twojego punktu widzenia absolutnie niepożądany! Również nowa mieszanka paszowa może czasem wywołać u stada niechęć do żerowania.


Musculin strong + oregano i metionina 2l

Wybór hodowców
Najczęściej kupowane

Musculin Strong to mieszanka paszowa uzupełniająca oparta na aminokwasach i wyciągach ziołowych, których substancje czynne pozytywnie wpływają na strawność i wykorzystanie białka pochodzącego z paszy oraz wzmagają apetyt.

Cena: 199,24 zł (215,00 zł)
Opis produktu

Apetin Forte 2l

Najczęściej kupowane

Apetin Forte to mieszanka paszowa uzupełniająca zawierająca duże ilości substancji pochodzacych z oregano (lebiodki pospolitej). Tymol i karwakrol pochodzące z wyciągów z lebiodki pospolitej mają pozytywny wpływ na żywienie drobiu - zostało to potwierdzone badaniami.

Cena: 200,10 zł (238,00 zł)
Opis produktu

Revol Finish 10l

Wybór hodowców
Najczęściej kupowane

Revol Finish to ziołowy katalizator przyrostu. Umożliwia maksymalizację wyników produkcyjnych oraz poprawiający efektywność ekonomiczną stada w końcowym okresie tuczu.

Cena: 519,09 zł (596,95 zł)
Opis produktu

Ecostim 5 l

100 % naturalny stymulator wzrostu. Jego podawanie wywołuje poprawę apetytu i wyraźnie zwiększa pobieranie paszy. Hamuje wzrost patogennej flory jelitowej i pomaga w utrzymaniu właściwej równowagi mikrobiologicznej w przewodzie pokarmowym. Skraca i łagodzi przebieg zaburzeń trawiennych.

Cena: 569,00 zł (619,44 zł)
Opis produktu

Solicroit 5l

Solicroit 5l jest preparatem opartym na naturalnych wyciągach ziołowych i aminokwasach poprawiających apetyt ptaków, przyrost tkanki mięśniowej oraz zwiększającym udział mięśnia piersiowego w tuszce.

Cena: 279,36 zł (299,00 zł)