Preparaty ziołowe dla drobiu

Tradycja stosowania ziół w produkcji zwierzęcej znana jest od wieków. Ich właściwości doceniane była przez wiele pokoleń hodowców zwierząt gospodarskich. Korzystne działanie ziół wynika z ich składu, a dokładnie z obecnych w nich aktywnych biologicznie związków chemicznych określanych również „substancjami czynnymi”.


Rapid F1 10l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

Rapid F1 to mieszanka paszowa uzupełniająca z hydro-amino kompleksem pozwala uzyskać najlepsze wyniki na koniec.

648,00 zł (669,29 zł)
Opis produktu

Hydrolin Balance 5l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

Hydrolin Balance to specjalistyczny preparat izotoniczno-energizujący, którego składniki w istotny sposób przeciwdziałają powstawaniu negatywnych skutków stresu termicznego. Doskonale wspomaga gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu.

229,00 zł (243,20 zł)
Opis produktu

Antyfungalin 2l

BESTSELLER

Antyfungalin to preparat zawierający w swoim składzie wyciągi ziołowe, których substancje czynne w istotny sposób minimalizują ryzyko wystąpienia zakażeń grzybiczych.

295,00 zł (315,23 zł)
Opis produktu

Laxilin 5l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

Laxilin jest mieszanką paszową uzupełniającą zalecaną do stosowania w przypadku uporczywych biegunek, problemów z mokrą ściółką.

259,00 zł (295,25 zł)
Opis produktu

Viroxil F 5l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

Viroxil F jest mieszanką paszową uzupełniającą wspomagającą działanie leków w walce z bakteriami i wirusami w hodowli drobiu. Viroxil zawiera olejki i ekstrakty pochodzenia roślinnego w bardzo wysokim stężeniu.

349,00 zł (379,19 zł)
Opis produktu

Musculin strong + oregano i metionina 5l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

Musculin Strong to mieszanka paszowa uzupełniająca oparta na aminokwasach i wyciągach ziołowych, których substancje czynne pozytywnie wpływają na strawność i wykorzystanie białka pochodzącego z paszy oraz wzmagają apetyt.

-57,20 zł
382,80 zł (440,00 zł)
Opis produktu

Acerol C+

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

Acerol C+ to najwyższej jakości witamina C połączona z ekstraktem z aceroli. Najbogatszym źródłem witaminy C są owoce aceroli (Malpighia emarginata). Zawierają one dwa razy więcej witaminy C niż dzika róża, 20 razy więcej niż kiwi i aż 30 razy więcej niż cytryna.

80,00 zł (98,35 zł)
Opis produktu

Hepalin Pro 2l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

Hepalin Pro jest oparty na bazie wyciągów z ziół wspomagających prawidłową pracę wątroby, dbających o jej stan fizjologiczny oraz korzystnie wpływających na przemianę materii oraz strawność paszy.

145,00 zł (151,90 zł)
Opis produktu

Cardiolin 2l

Cardiolin to preparat zawierający w swoim składzie najbardziej aktywne formy miedzi, które są ważnym elementem wielu enzymów, głównie tych aktywujących ważne procesy utleniania i redukcji.

149,00 zł (176,33 zł)
Opis produktu

Garlic Strong 5l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

Garlic Strong to najnowsze osiągnięcie niemieckiej technologii paszowej. Jest to płynny, naturalnie tłoczony ekstrakt z czosnku, rozpuszczony w najwyższej jakości nośnikach dających trwałość substancją aktywnym. Zawiera dwa razy więcej allicyny niż u konkurencji!

225,00 zł (236,00 zł)
Opis produktu

Relax plus 2l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

RELAX plus to preparat zawierający w swoim składzie wyciągi ziołowe, których substancje czynne działają uspokajająco i relaksująco na ośrodkowy układ nerwowy.

199,00 zł (224,75 zł)
Opis produktu

Nefrilin 2l

WYBÓR HODOWCÓW

Nefrilin to mieszanka paszowa uzupełniająca zawierająca wyciągi ziołowe wspomagające prace nerek. Substancje czynne wykazują działanie moczopędne, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, żółciopędne i ściągające.

115,00 zł (129,49 zł)
Opis produktu