Antyfungalin 2l

BESTSELLER

Stworzony do walki z grzybami.

290,00 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 315,23 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Antyfungalin to preparat zawierający w swoim składzie wyciągi ziołowe, których substancje czynne w istotny sposób minimalizują ryzyko wystąpienia zakażeń grzybiczych. Odpowiednie ich połączenie z jodem i witaminą A, wykazuje silne działanie zabezpieczające organizm przeciw grzybom z rodzaju Aspergillus flavus, Aspergillus fumigatus oraz Candia albicans. Substancje aktywne preparatu, po przeniknięciu do krwi i narządów wewnętrznych, wydzielają się przez płuca, nerki, wątrobę oraz skórę zapewniając wysoką skuteczność działania w obrębie całego organizmu.

Pamiętaj!!!

Zakażenia grzybicze są czynnikiem stosunkowo często powodującym zachorowania ptaków i ich upadki. Ryzyko infekcji, niezależnie od rodzaju grzyba, wzrasta przy niedostatecznej higienie środowiska, paszy i wody, a także w przypadku długotrwałej antybiotykoterapii, przy niedoborach witaminy A oraz w wyniku działania czynników immunosupresyjnych, co ma bezpośrednie przełożenie na poniesione straty produkcyjne.

Drzewo herbaciane - występuje w Australii. Nazwa drzewa może być myląca, ponieważ nie ma ono nic wspólnego z herbatą. Z liści tego drzewa pozyskiwany jest olejek, który posiada szerokie działanie prozdrowotne. Dobroczynne działanie liści drzewa herbacianego było znane już Aborygenom oraz rdzennym mieszkańcom Australii. Olejek ten ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Dzięki temu może być skutecznym środkiem wspomagającym leczenie różnego rodzaju infekcji. Posiada bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu grzybic. Obecnie, ze względu na duże zapotrzebowanie na olejek, drzewo herbaciane jest w Australii uprawiane na szeroką skalę.  

Glistnik jaskółcze ziele - rozpowszechniony w strefie klimatu umiarkowanego w Eurazji. Roślina ma długą tradycję zastosowań sięgających starożytności. Działanie ziela glistnika jest wypadkową reakcji na szereg zawartych w nimalkoloidów izochinolinowych (np: chelidonina, berberyna, stylopina czy sparteina) wykazujących działanie żółciopędnie, rozkurczowe na mięśnie gładkie, przeciwbakteryjnie, bakteriobójcze, a szczególnie grzybobójcze.

Informacje producenta

Wskazania:

Antyfungalin został stworzony aby:

  • wspierać organizm w trakcie zakażeń grzybicą,
  • ograniczać występowanie zakażeń grzybicą w okresie zwiększonego ryzyka,
  • zabezpieczyć organizm w trakcie i po antybiotykoterapii,
  • ograniczyć wpływ słabej jakościowo ściółki.

Stosowanie:

Antyfungalin stosuj:

  • do picia: 200 ml / 1000 l wody pitnej, 8-12 h dziennie, przez okres 5 dni. W sytuacji silnej grzybicy stosować 300 ml w tym samym okresie czasu.
     
  • w oprysku: w 1 tygodniu życia piskląt w ilości 200ml/10l ciepłej wody przez 7 dni. W trakcie i 3-5 dni po antybitykoterapii 250ml/10l ciepłej wody 1-2 razy dziennie

Skład:

SKŁAD (w 1l): 

MATERIAŁY PASZOWE: chlorek sodu (11.4.1) (NaCl), chlorek potasu (11.5.1) (KCl).
SUBSTANCJE MINERALNE: Na 390 mg
DODATKI ZOOTECHNICZNE: wyciąg z glistnika jaskółcze ziele, olejek z sosny zwyczajnej, olejek z drzewka herbacianego, wyciąg z bluszczu pospolitego.
DODATKI DIETETYCZNE: Witaminy: witamina A (E 672) 1 350 000 j.m. (propionian retinolu 5,375 g). Pierwiastki śladowe: I (E2) 1000 mg (jodek potasu).
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 0%, tłuszcz i olej surowy 0%, włókno surowe 0%, metionina 0%, lizyna 0%, popiół surowy 1%.

Producent:

Herballine

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Z tym produktem warto zamówić także !

Zobacz także