Linia Dr Schröder

Efekt lekarskiego doświadczenia. Linia Dr Schröder została stworzona, aby wydobyć cały potencjał produkcyjny zapisany w genotypie ptaków. Doskonała przyswajalność składników przekładająca się na szybkie efekty.


Mineral Optima 5l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

MINERAL OPTIMA to doskonale zbilansowana mieszanina łatwo przyswajalnych makro- i mikro- elementów.

199,00 zł (259,45 zł)
Opis produktu

Anti-Thermic 5l

BESTSELLER

Anti-Thermic to preparat izotoniczny stworzony w celu przeciwdziałania stresowi termicznemu. Składniki preparatu sprawnie regulują gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu ptaków.

220,00 zł (241,78 zł)
Opis produktu

Quattro AD3EK Schröder

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

Quattro AD3EK Schröder to preparat uzupełniający dietę ptaków w witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, które w istotny sposób wzmacniają naturalne bariery ochronne organizmu - zmniejszając podatność ptaków na infekcje.

219,00 zł (259,49 zł)
Opis produktu

Hepaliver Forte 5l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

HEPALIVER FORTE to preparat, który pobudza apetyt i silnie stymuluje metabolizm. Jego stosowanie przyczynia się do polepszenia wydajności żywienia i poprawienia parametrów wzrostu stada. W konsekwencji uzyskujemy efekty w postaci zwiększonej wydolności produkcyjnej.

285,00 zł (329,10 zł)
Opis produktu

D3 Forte CaMg 5l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

D3 FORTE CaMg to preparat zawierający płynny roztwór witaminy D3, która reguluje tworzenie prawidłowego kośćca zwierząt.

229,00 zł (253,70 zł)
Opis produktu

Chick Start 5l

BESTSELLER

CHICK START jest doskonale zbilansowaną mieszanką witamin, minerałów i aminokwasów egzogennych, które są niezbędne do szybkiego i prawidłowego wzrostu piskląt. Obecność w składzie witaminy D wspomaga rozwój układu kostnego.

239,00 zł (278,31 zł)
Opis produktu

Garlic Strong 5l

BESTSELLERWYBÓR HODOWCÓW

Garlic Strong to najnowsze osiągnięcie niemieckiej technologii paszowej. Jest to płynny, naturalnie tłoczony ekstrakt z czosnku, rozpuszczony w najwyższej jakości nośnikach dających trwałość substancją aktywnym. Zawiera dwa razy więcej allicyny niż u konkurencji!

225,00 zł (236,00 zł)
Opis produktu

B Max 5l

BESTSELLER

B MAX jest skoncentrowanym kompleksem witamin z grupy B wzbogaconym o witaminę K. Związki te pełnią niezwykle ważną rolę wspomagając metabolizm, pobudzając apetyt i zwiększając odporność na stres.

219,00 zł (234,82 zł)
Opis produktu

BetaProbiotic Anisi 1kg

WYBÓR HODOWCÓW

BetaProbiotic Anisi jest połączeniem bakterii probiotycznych Enterococcus faecium z betainą, łączy różne efekty mające na celu stabilizację flory jelitowej u młodych jednodniowych piskląt oraz u starszych ptaków.

184,20 zł (205,69 zł)