Hepaliver Forte 5l

BESTSELLER

Lekarskie doświadczenie zamknięte w butelce, zdrowa wątroba gwarancją Twojego sukcesu.

Rabat  zł
Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.
285,00 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 329,10 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Dr Kurczak Poleca!

HEPALIVER FORTE doskonale wpływa na poprawę pracy wątroby i nerek. Osłonowe działanie preparatu bezpośrednio wpływa na przedłużenie okresu niesiności co zauważyło już wielu hodowców. Wypróbuj, a z pewnością preparat zostanie na stałę w Twojej apteczce!

Opinia sklepu o produkcie

Wybór hodowców

HEPALIVER FORTE to preparat, który pobudza apetyt i silnie stymuluje metabolizm. Jego stosowanie przyczynia się do polepszenia wydajności żywienia i poprawienia parametrów wzrostu stada. W konsekwencji uzyskujemy efekty w postaci zwiększonej wydolności produkcyjnej. Preparat ten jest również niezwykle istotny w przypadku niosek, u których pozwala na wydłużone użytkowanie nieśne.

Wysoka zawartość  L-karnityny, betainy i sorbitolu efektywnie wspomaga pracę wątroby i jej regenerację , co jest szczególnie ważne po przebytym leczeniu. Usprawnia także wszystkie zależne od niej procesy.

L-karnityna jest szczególnie istotna ze względu na pełnienie przez nią funkcji transportowych wobec kwasów tłuszczowych. Rola jej polega na  przekazywaniu kwasów tłuszczowych zarówno do (długołańcuchowe), jak i z mitochondriów (średnio i krótkołańcuchowe). Kwasy tłuszczowe w mitochondriach ulegają przemianom, podczas których powstaje niezbędna do funkcjonowania komórek organizmu energia.
Sorbitol dzięki właściwościom hiperosmolarnym przyczynia się do zatrzymania wody w organizmie ptaków, co zapobiega odwodnieniom i pozwala zwiększyć masę ubojową ptaków.

Betaina jest natomiast związkiem, który przyczynia się do zwiększenia przyswajalności składników odżywczych, polepszenia strawności paszy. Uczestniczy ona również w wielu procesach metabolicznych. Ponadto betaina ma działanie ochronne na wątrobę, poprzez wpływ na przemiany i wspomaganie funkcji metioniny i choliny działających odtruwająco i zapobiegających stłuszczeniom wątroby.
 

Informacje producenta

Wskazania:

HEPALIVER FORTE podawaj u wszystkich gatunków i grup produkcyjnych drobiu, aby:
•    poprawić przyrosty i wykorzystanie tłuszczów w paszy,
•    skutecznie przedłużyć okres nieśności,
•    wspomóc pracę wątroby i jej regenerację po kuracji antybiotykowej,
•    ograniczyć skutki zatruć toksynami paszowymi i bakteryjnymi (np. Clostridium sp., E Coli).

 

Stosowanie:

HEPALIVER FORTE podawaj w dawce 250-500 ml / 1000 litrów wody przez 3-5 dni.

HEPALIVER FORTE przeznaczony jest dla wszystkich gatunków i grup produkcyjnych drobiu.

Skład:

Sorbitol, siarczan magnezu / Składniki: wilgotność 83,0% Białko surowe 10,5%, tłuszcz surowy 0%, włókno surowe 0%, popiół surowy 2,1%, metionina 0%, lizyna 0%, magnez 1%, sód 0%.

Ilość dodatków w 1 litrze: Witaminy, prowitaminy oraz substancje chemiczne o podobnym działaniu: L-karnityna 50 000 mg, Betaina 20 000 mg, Chlorek choliny 100 000 mg, witamina B12 (cyjanokobalamina) 10800mcg

Producent:

Dr Schroder

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Z tym produktem warto zamówić także !

Zobacz także