O sklepie

Mojekurczaki.pl to pierwszy na rynku sklep internetowy z preparatami dla drobiu, który powstał z myślą o Hodowcach. To nowy sposób dokonywania zakupu preparatów. Jest przeznaczony dla osób przedsiębiorczych, samodzielnych i niezależnych! To rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Sklep Mojekurczaki.pl jest:

  • Oszczędny – kupując na Mojekurczaki.pl omijasz pośredników w postaci przedstawicieli handlowych, hurtowni czy lekarzy weterynarii, którzy narzucając swoją marżę zawyżają ceny produktów. Bądź sprytny – to, co możesz kupuj sam i oszczędzaj!
  • Wygodny – zamówienie możesz złożyć na naszej stronie 24 h na dobę, przez 365 dni w roku, bez wychodzenia z domu.
  • Praktyczny – wszystkie dostępne u nas preparaty są podzielone wg kategorii związanych z produkcją drobiarską. Dzięki temu możesz szukać wśród produktów na daną okazję. Dodatkowo na naszej stronie znajdziesz wiele cennych porad i wskazówek z zakresu hodowli drobiu!
  • Elastyczny – w każdej chwili możesz nas poinformować, czego potrzebujesz, a czego nie znalazłeś na liście dostępnych artykułów. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze ceny u producentów a Ty będziesz mógł taniej niż dotychczas kupować swoje ulubione preparaty!

Mamy nadzieję, że Mojekurczaki.pl – Internetowy Sklep Hodowcy stanie się Twoim miejscem w sieci. Odwiedzaj nas jak najczęściej, rób zakupy i oszczędzaj !