Mineral Optima 5l

BESTSELLER

Doskonała przyswajalność składników daje szybkie efekty nie tylko na kościec, obniża prawdopodobieństwa wystąpienia krzywicy i osteoporozie, ale także doskonale sprawdza się na niosce szybko zmniejszając ilość stłuczek.

199,00 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 259,45 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Dr Kurczak Poleca!

Szybki efekt po podaniu preparatu jest tym czego szukają hodowcy. Jak mówią stosujący ten produkt "stłuczki to problem, który się już nie pojawia". Polecam.

Opinia sklepu o produkcie

Wybór hodowców

MINERAL OPTIMA to doskonale zbilansowana mieszanina łatwo przyswajalnych makro- i mikro- elementów. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom preparat ten doskonale wpływa nie tylko na kościec, obniża prawdopodobieństwa wystąpienia krzywicy i osteoporozie, ale także doskonale sprawdza się stosowany u niosek- zdecydowanie poprawia jakość skorupy jaj. Jest szczególnie zalecany w okresie wysokiego zapotrzebowania na składniki mineralne, np. w okresie wzrostu ptaków i w stadach o intensywnej produkcji nieśnej.

Informacje producenta

Wskazania:

MINERAL OPTIMA podawaj u wszystkich gatunków i grup produkcyjnych drobiu:

•   terapeutycznie w zaburzeniach nieśności i jakości skorupy jaj,

•   w celu zapewnienia prawidłowej mineralizacji kośćca w najbardziej intensywnym okresie wzrostu,

•   w profilaktyce krzywicy, perozy, dyschondroplazji.

 

Stosowanie:

MINERAL OPTIMA podawaj w dawce 250-500 ml / 1000 litrów wody przez 3-5 dni.

Skład:

Chlorek sodu, tlenek magnezu / Składniki: Białko surowe 0,%, tłuszcz surowy 0%, włókno surowe 0%, popiół surowy 15%, metionina 0%, lizyna 0%, magnez 1%, sód 0,75%, fosfor 7,5%, wapń 2,2%.

Ilość dodatków w 1 litrze: Związki chemiczne pierwiastków śladowych: Cynk jako tlenek cynku (3b603) 4000 mg, Miedź jako tlenek miedzi (II) (3b402) 2500 mg.

Producent:

Dr Schroder

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Zobacz także