Dr Schröder dowozi ZA DARMO !
Zamów 2 dowolne produkty Dr Schrödera a nie zapłacisz kosztów przesyłki.

Najczęściej kupowanePan Kurczak Poleca

Mineral Optima 5l

Doskonała przyswajalność składników daje szybkie efekty nie tylko na kościec, obniża prawdopodobieństwa wystąpienia krzywicy i osteoporozie, ale także doskonale sprawdza się na niosce szybko zmniejszając ilość stłuczek.

Nasza cena: 199.00 zł (184.26 zł netto)
Cena rynkowa: 259.45 zł
Waga: 6.5 kg
 
Dr Kurczak poleca

Szybki efekt po podaniu preparatu jest tym czego szukają hodowcy. Jak mówią stosujący ten produkt "stłuczki to problem, który się już nie pojawia". Polecam.

Opinia sklepu o produkcie

MINERAL OPTIMA to doskonale zbilansowana mieszanina łatwo przyswajalnych makro- i mikro- elementów. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom preparat ten doskonale wpływa nie tylko na kościec, obniża prawdopodobieństwa wystąpienia krzywicy i osteoporozie, ale także doskonale sprawdza się stosowany u niosek- zdecydowanie poprawia jakość skorupy jaj. Jest szczególnie zalecany w okresie wysokiego zapotrzebowania na składniki mineralne, np. w okresie wzrostu ptaków i w stadach o intensywnej produkcji nieśnej.

Wskazania:

MINERAL OPTIMA podawaj u wszystkich gatunków i grup produkcyjnych drobiu:
•   terapeutycznie w zaburzeniach nieśności i jakości skorupy jaj,
•   w celu zapewnienia prawidłowej mineralizacji kośćca w najbardziej intensywnym okresie wzrostu,
•   w profilaktyce krzywicy, perozy, dyschondroplazji.
 

Informacje producenta

Stosowanie:

MINERAL OPTIMA podawaj w dawce 250-500 ml / 1000 litrów wody przez 3-5 dni.

Skład:

Chlorek sodu, tlenek magnezu / Składniki: Białko surowe 0,%, tłuszcz surowy 0%, włókno surowe 0%, popiół surowy 15%, metionina 0%, lizyna 0%, magnez 1%, sód 0,75%, fosfor 7,5%, wapń 2,2%.

Ilość dodatków w 1 litrze: Związki chemiczne pierwiastków śladowych: Cynk jako tlenek cynku (3b603) 4000 mg, Miedź jako tlenek miedzi (II) (3b402) 2500 mg.

Producent

Dr Schroder

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum