Relax plus 2l

BESTSELLER

Spokojne stado.

199,00 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 224,75 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Wybór hodowców

RELAX plus to preparat zawierający w swoim składzie wyciągi ziołowe, których substancje czynne działają uspokajająco i relaksująco na ośrodkowy układ nerwowy. Takie działanie pozwala na ograniczenie negatywnych skutków stanów lękowych i stresu prowadzących do utraty masy ciała, spowolnienia przyrostów, uszkodzeń mechanicznym ptaków oraz upadków.

Pamiętaj!!!

Spokojne stado to łatwiejsze zabiegi zootechniczne, lepsze wyniki produkcyjne i mniejsze straty (uszkodzenia i upadki wartościowych sztuk) przy zdawaniu ptaków do ubojni. Ograniczaj swoje straty!!!

Melisa lekarska – rośnie dziko w Afryce Północnej, Europie Południowej i w Azji, obecnie uprawiana jest na całym świecie. Uzyskiwany z rośliny wyciąg zawiera garbniki, polifenole, flawonoidy, substancje gorzkie, które nadają melisie właściwości antyoksydacyjne i uspokajające (obniża próg wrażliwości ośrodkowego układu nerwowego). Skutecznie obniża ciśnienie krwi, reguluje rytm serca, zwalnia napięcie obwodowych naczyń krwionośnych, odpręża i regeneruje system nerwowy.  

Kozłek lekarski (tzw. waleriana) - pochodzi z Europy i Północnej Azji, dziko rośnie na podmokłych terenach, zaś uprawiany jest w Centralnej i Wschodniej Europie. Uzyskiwany olejek zawiera substancje eteryczne, waltraty, alkaloidy, iridoidy, terpeny wywierające silne działanie uspokajające. Najczęściej wykorzystywany jest w nerwicach czynnościowych, szczególnie układu krążenia, zaburzeniach neurowegetatywnych i stanach napięcia układu pokarmowego. W nerwicach żołądkowych wskazana jest systematyczna suplementacja celem stabilizacji wchłaniania składników budulcowych z jelita.

Produkt przeznaczony jest dla wszystkich gatunków i grup produkcyjnych drobiu.

Informacje producenta

Wskazania:

RELAX plus został stworzony aby:

  • uspokoić ptaki w okresie wzmożonego narażenia na niekorzystne czynniki środowiskowe (słaba wentylacja pomieszczeń, remont budynku, zbyt duże stężenie szkodliwych gazów),
  • ułatwić i zniwelować straty podczas łapania ptaków do zdawania stada,
  • ograniczyć stres w czasie zabiegów weterynaryjno-zootechnicznych,
  • podnieść reakcje obronne organizmu w okresie zwiększonej zachorowalności.

Stosowanie:

RELAX plus stosuj w celu obniżenia progu wrażliwości 250 ml / 1000 l wody pitnej, 8-12 h dziennie, przez okres 3-5 dni lub do ustania czynnika stresu.  Przed szczepieniem lub łapaniem do zdania: 500 ml / 1000 l na 10 -12 godzin przed wykonaniem czynności.

Skład:

SKŁAD (w 1l):  

MATERIAŁY PASZOWE: siarczan magnezu (11.2.3) (MgSO4xH20), chlorek sodu (11.4.1) (NaCl).
SUBSTANCJE MINERALNE: Na 390 mg
DODATKI ZOOTECHNICZNE: wyciąg z kozłka lekarskiego (CoE 473), wyciąg z melisy lekarskiej (CoE 280), wyciąg z serdecznika pospolitego.
DODATKI DIETETYCZNE: Witaminy: witamina C (E 300) (kwas L-askorbinowy).
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 0%, tłuszcz i olej surowy 0%, włókno surowe 0%, metionina 0%, lizyna 0%, popiół surowy 4%.

Producent:

Herballine

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Zobacz także