Multi B liver 5l

BESTSELLER

Multi B liver - prawidłowy rozwój i funkcjonowanie mózgu oraz układu nerwowego!!

289,00 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 327,11 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Wybór hodowców

Multi B liver to innowacyjna formuła wśród produktów zawierających zestaw witamin z grupy B, którym przypisuje się ogromnie istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu calego organizmu, poprzez pobudzanie przemian metabolicznych węglowodanów, białek oraz tłuszczy. Publikacje naukowe zwracają uwagę na wpływ witamin z grupy B, na przyswajanie żelaza, produkcję czerwonych krwinek, czy tempo gojenia się ran. Zawarte w żeń- szeniu i oleju z wątroby substancje aktywne wspierają system immunologiczny, szczególnie podczas infekcji.

Multi B liver to kompleks witamin z grupy B ma wpływ na prawidłowy rozwój i funkcjonowanie mózgu oraz układu nerwowego. Żeń-szeń wspiera witalność i kondycję, co jest nie bez znaczenia dla jakości żerowania ptaków.

Olej z wątroby - wpływa na odporność, którą zawdzięczamy trzem substancjom tj. skwalenowi, alkoksyglicerolowi i wielonienasyconym kwasom tluszczowym omega-3. Właśnie owe związki sprawiają, że stosowanie preparatów z ich dodatkiem korzystnie wplywa na organizm w trakcie infekcji, przyspiesza gojenie ran, poprawia szpik kostny i ma działanie przeciwnowotworowe.

Żeń-szeń - dziko występujący w Azji i Ameryce Północnej. Uprawa tej rośliny jest niezwykle trudna, ze względu na jej szczególne wymagania klimatyczne. Korzeń żeń-szenia najlepszą jakość osiąga dopiero po kilku latach uprawy (5-7lat). W medycynie chińskiej stosowany jest od 4000 lat. Zawartym w nim związkom chemicznym przypisuje się wpływ na reakcję systemu immunologicznego, wyższą sprawność fizyczną i psychiczną, oraz na poziom energii organizmu, szczególnie w stanach infekcyjnych i w trakcie rekonwalescencji.

Informacje producenta

Wskazania:

Multi B liver został stworzony aby:

  • wspomagać prawidłowy wzrost i rozwój
  • uzupełnić niedobory witamin z grupy B
  • wspierać intensywne użytkowanie reprodukcyjne
  • ograniczyć zahamowanie przyrostów
  • niwelować skutki czynników stresogennych

Stosowanie:

Multi B liver stosuj w ilości 200-250 ml / 1000 l wody pitnej, 8-12 h dziennie przez okres 3-5 dni.

Skład:

Multi B liver zawiera:

MATERIAŁY PASZOWE: siarczan magnezu (11.2.3) (MgSO4xH2O), chlorek sodu (11.4.1) (NaCI), olej z wątroby (10.4.6)

SUBSTANCJE MINERALNE: Na 400 mg, Mg260mg

DODATKI DIETETYCZNE: Aminokwasy: metionina 1000 mg, lizyna 1000 mg; Witaminy: witamina B1 6000 mg ( monochlorek ti. aminy ), witamina B2 3100 mg ( rybofl awina 5-P-Na ), witamina B5 2900 mg ( D-pantotenian wapnia ), witamina B6 7300 mg ( chlorowodorek pirydoksyny ), witamina B12 40 mg ( cyjanokobalamina ), witamina PP 60 000 mg ( amid kwasu nikotynowego), cholina 6 600 mg ( chlorek choliny ), betaina 7 400 mg, biotyna 10 000 mcg ( D-biotyna)

DODATKI ZOOTECHNICZNE: wyciąg z żeń-szenia.

SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 0%, tłuszcz 0%, włókno surowe 0%, tłuszcz i olej surowy 0,1%, popiół surowy 2%

Producent:

Herballine

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Z tym produktem warto zamówić także !

Zobacz także