Agita 10 WG 400 g

Agita 10 WG wyjątkowo skutecznie zwalcza dorosłe muchy. Można malować nim ściany lub stosować w oprysku. W oprysku nie można stosować w obecności zwierząt.

183,00 zł (23% VAT)
Cena rynkowa: 210,00 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Preparat owadobójczy w formie granulatu rozpuszczalnego w wodzie. Zawiera dwa składniki -  silny feromon, który niezwykle skutecznie wabi muchy oraz składnik bójczy, który wnika do organizmu muchy przez powierzchnię ciała oraz drogą pokarmową. Jednorazowe zastosowanie utrzymuje efekt przez 6-8 tygodni.

Agita 10 WG zawiera 10% thiamethoxamu (związek z grupy nikotynoidów) i 0,05% tricozenu (feromon wabiący muchy).  Można go również stosować do zwalczania prusaków i pcheł. Preparat stosuje się do malowania i opryskiwania powierzchni.

Przygotuj się, stosuj wcześnie w sezonie bytowania much!

Sezon aktywności much jest różny w zależności od warunków klimatycznych. Ale w zamkniętych obiektach hodowlanych, w których można przez cały rok utrzymywać temperaturę powyżej wartości progowej wynoszącej 12°C muchy mogą być problemem przez cały rok.

Sezon bytowania much

Informacje producenta

Wskazania:

Zabija larwy much i dorosłe muchy domowe. Tylko od 15% do 20% problemów w obiektach inwentarskich jest spowodowanych przez dorosłe muchy. Pozostałe 80% to uśpione wojska, czekające na okazję do uderzenia. Agita 10 WG to kompleksowe podejście do tego problemu, gdyż zapewnia skuteczną eliminację tych owadów, eliminując zarówno dorosłe, jak i niedojrzałe formy rozwojowe.

Stosowanie:

Granulki Agita 10 WG  należy rozpuścić w wodzie, a następnie pomalować pędzlem lub opryskiwać punktowo te miejsca, w których gromadzą się muchy, np.: ciepłe lub nasłonecznione powierzchnie ścian, framugi okien, sufity itp.

  • Malowanie powierzchni – rozpuścić 100 g / 320 ml letniej wody aż do uzyskania jednolitego roztworu. Uzyskana ciecz wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o powierzchni 160 m2.
  • Opryskiwanie powierzchni – rozpuścić 100 g / 800 ml letniej wody dokładnie mieszając. Otrzymany roztwór wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o powierzchni 80 m2. Bezpośredniemu opryskowi należy poddać około 30% powierzchni.

Skład:

100 g preparatu Agita 10 WG zawiera: Thiametoksam 10%; Trikozen 0,05%.

Producent:

Novartis