AgriSteryl 5kg

AgriSteryl silny środek dezynfekująco - dezodorujący powietrze i powierzchnie

263,11 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 283,12 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Wybór hodowców

AgriSteryl jest silnie skoncentrowanym i skutecznym preparatem dezynfekującym powietrze i rurociągi wodne na fermach drobiu i innych budynkach inwentarskich.

Jest idealnym środkiem dezynfekcyjno - dezodoryzującym powietrze w powierzchnie do stosowania w obecności zwierząt. Dzięki zawartości wyciągu z olejku eukaliptusa pozostawia przyjemny zapach kurniku, neutralizuje zapach amoniaku, oraz nawilża śluzówkę układu oddechowego ograniczając problemy z oddychaniem ptaków.

AgriSteryl jest ekonomicznym i wydajnym preparatem do dezynfekcji powietrza i powierzchni poprzez oprysk, zamgławianie nawet w obecności zwierząt. Można go stosować na ściany i sprzęt.

Nie zawiera aldehydu, formaldehydu i fenolu.

AgriSteryl wykazuje wysoką skuteczność w walce z wirusem Gumboro i Newcastle przy stężeniu 1%, posiada doskonałe właściwości zwilżające oraz wysoką aktywność w twardej wodzie, nawet w obecności protein.

Posiada Pozwolenie Ministra Zdrowia nr 1650/04 na obrót produktem bójczym oraz Homologację Ministerstwa Rolnictwa nr 8900676 na działanie bakteriobójcze w stężeniu 0,2%

Informacje producenta

Wskazania:

AgriSteryl  zaleca się stosować do dezynfekcji powietrza, narzędzi i powierzchni na fermach drobiu i w innych budynkach inwentarskich.

Stosowanie:

AgriSteryl należy stosować do dezynfekcji:

  • Dezynfekcja powietrza: na każde 5 tysięcy ptaków rozmieszać 25-38ml preparatu z 25l wody (stężenie 0,1 - 0,15%) i delikatnie rozpylać roztwór w formie mgły w przestrzeni kurnika. Uzyskaną ilość roztworu należy podzielić na 2-3 części, w zależności od ilości rozpyleń dziennie, np. w ilości 3 rozpyleń stosować ok 8l roztworu na 5 tysięcy ptaków. Czynność należy powtarzać przez 1-3 dni.

     
  • Dezynfekcja rurociągów wodnych: w przypadku infekcji wirusowej brojlerów, w celu dezynfekcji wody należy stosować u ptaków które skończyły 14 dzień życia w ilości 1-2l AgriSteryl na 1000l wody pitnej (1-2% stężenie robocze) jednorazowo przez 10h dziennie. W razie konieczności po 2 dniach czynność powtórzyć.

     
  • Dezynfekcja narzędzi i powierzchni: rozcieńczyć w wodzie do 0,2% (20ml AgriSteryl na 10l wody). Stosować poprzez namaczanie i/lub rozpylanie. Nadaje się do materiałów mających kontakt z żywnością (sprzęt należy spłukać)

Skład:

1l AgriSteryl zawiera: chlorometyl izotiazolinu 5%, chlorek laurylodwumetylobenzyloamoniowy 10%

Producent:

Vet Protect

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca