Ascorequil 5 l

Ascorequil pobudza działanie organizmu, wspomaga regenerację wątroby. Przyspiesza powrót do zdrowia i ogranicza stres.

234,98 zł (23% VAT)
Cena rynkowa: 286,78 zł

Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Doskonały preparat do stosowania w sytuacjach wzmożonego zapotrzebowania na składniki odżywcze, tj. w okresie szybkiego wzrostu, rekonwalescencji, stresu. Zawiera składniki, które stabilizują przemiany energetyczne organizmu, chronią wątrobę i zapobiegają jej stłuszczeniu. Stymuluje przemiany energetyczne wątroby i mięśni oraz pobudza wydzielanie enzymów trawiennych i żółci oraz przyspiesza przesuwanie treści jelitowej.

Ascorequil skutecznie przeciwdziała niekorzystnemu działaniu wielu stresorów (zatrucia, nadmierne zagęszczenie, przegrzanie w czasie upałów, szczepienie itp.). Korzystny wpływ preparatu zaznacza się również w obrębie tkanki mięśniowej, zwłaszcza u niosek utrzymywanych w klatkach.

Pod względem biochemicznym Ascorequil zawiera stymulatory związane z metabolizmem energetycznym I procesami detoksykacyjnymi w wątrobie i mięśniach. Zawarta w preparacie karnityna jest niezbędna do wykorzystania energii kwasów tłuszczowych przez beta-oksydację, co ma miejsce wyłącznie w mitochondriach. Ponadto zapobiega tworzeniu się ciał ketonowych i optymalizuje wykorzystanie energii padczas wysiłku.

Metionina l witamina B12 są czynnikami llpotropowyml, kwas asparaginowy przeciwdzlała ketogenezle. Sorbitol stymuluje wydzielanie enzymów trawiennych w jelitach cienkich, ułatwia przesuwanie się treści pokarmowej, jest źródłem energii i ma działanie pobudzaJqce przepływ żółci w wątrobie.

Informacje producenta

Wskazania:

Ascorequil podawaj w następujących sytuacjach:

  • w okresie podwyższonego zapotrzebowania na składniki pokarmowe, tj. w okresie intensywnego wzrostu i rekonwalescencji,
  • podczas stresu,
  • w celu pobudzenia metabolizmu ptaków.

Stosowanie:

Ascorequil podawaj w dawce 1-2,5 l / 1000 l wypijanej wody przez 3 dni.

Skład:

1 litr preparatu Ascorequil zawiera: Sorbitol 100 g; DL-Metionina 20 g; Glicyna 10 g; Kwas glutaminowy 10 g; L-Kwas asparaginowy 10 g; D-pantotenian wapnia 10 g; L-Karnityna 5 g; Witamina PP 10 g; Witamina B1 2 g; Witamina B6 1 g; Witamina B12 15 mg; Nośnik do 1000 ml.

Producent:

Ascor Chimici Slr

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca