Biosafe

Biosafe 20l to delikatny, zasadowy preparat do pianowego mycia powierzchni.

Nasza cena: 361.24 zł (293.69 zł netto)
Cena rynkowa: 395.11 zł
Waga: 20 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Biosafe jest skoncentrowanym, ale delikatnym zasadowym środkiem myjącym z wysokimi właściwościami pieniącymi. Przeznaczony jest do mycia wrażliwych powierzchni oraz budynkow inwentarskich, srodków transportu, urządzeń i tp.
Ma postać zielonej cieczy, o pH 12 i temperaturze krzepnięcia -5% i  w ponad 90% ulega biodegradacji. Jest bezpieczny dla materiałów i powierzchni - nie działa korodująco i jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie.

Biosafe można stosować:

  • pod wysokim ciśnieniem
  • z użyciem urządzeń pianotwórczych

Wskazania:

Biosafe 20l polecany jest do mycia za pomocą piany delikatnych powierzchni np. aluminium oraz budynków inwentarskich, wybiegów dla zwierząt, środków transportu, urządzeń itp.

Informacje producenta

Stosowanie:

Biosafe zaleca się stosować w następujący sposób:

  1. usunąć brud z powierzchni
  2. wykonać roztwór roboczy o stężeniu 2-5%
  3. nałożyć na powierzchnię
  4. pozostawić na 15-30 minut, nie pozostawić do wyschnięcia preparatu i nie stosować na powierzchniach narażonych na działanie światła słonecznego
  5. spłukać wodą pod wysokim ciśnieniem min. 35 barów

Skład:

W skład Biosafe wchodzi: sól sodowa kwasu nitrylotrójoctowego 5-18-5%, niejonowy związek powierzchniowo-czynny 5-15%, anionowy związek powierzchniowo-czynny 1-5%, amfoteryczny związek powierzchniowo-czynny 1,5%.

Producent

Cid Lines

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2021. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum