Biosolve Plus 5l

Najwyższa skuteczność czyszczenia, odtłuszczenia i spieniania. Bardzo niskie stężenie robocze - bardzo duża wydajność !

Nasza cena: 147.23 zł (119.70 zł netto)
Cena rynkowa: 162.79 zł
Waga: 5 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Biosolve Plus to najnowszy uniwersalny środek czyszczący i odtłuszczający powierzchnie o odczynie zasadowym (alkalicznym) na bazie wodorotlenku sodu. Biosolve Plus doskonale usuwa wyschnięte złogi odchodów zwierzęcych, zabrudzeń pochodzenia organicznego, a w szczególności tłuszczu. Można go z powodzeniem stosować wylęgarniach, fermach drobiu, w przetwórniach żywności w postaci natrysku lub piany. Biosolve Plus nie pozostawia plam i nie barwi mytych powierzchni. Można go nanosić za pomocą myjek ciśnieniowych i urządzeń natryskowych.

Użycie roztworu wody i środka myjącego Biosolve Plus pozwala skrócić czas mycia nawet o 40% w porównaniu do zastosowanie samej zimnej wody.

Dzięki zaawansowanej formule Biosolve Plus działa także przy użyciu twardej wody i jest w pełni biodegradowalny.

Biosolve Plus skutecznie usuwa biofilm i resztki odchodów oraz pozwala na ograniczenie ilości zużywanej wody, co w efekcie przekłada się na mniejszy koszt oraz mniejszą ilość powstałej gnojowicy.

Wskazania:

Biosolve Plus zaleca się stosować do czyszczenia powierzchni z  zaschniętych resztek obornika, odtłuszczania i mycia pianowego na fermach drobiu, wylęgarniach, w zakładach przetwórstwa żywności.

Informacje producenta

Stosowanie:

Biosolve Plus można stosować w postaci oprysku lub piany przy pomocy urządzeń spieniających.

  • Natrysk
    Przygotować roztwór wodny Biosolve Plus o stężeniu 0,25-1% (1:400 - 1:100). Tak uzyskany roztór roboczy nanieść na powierzchnie przy pomocy lancy niskociśnieniowej w ilości 500ml/m2. Użycie ciepłej wody (60-650C) podniesie skuteczność zabiegu przy bardzo silnych zabrudzeniach. Po 20 minutach należy spłukać wszystkie powierzchnie czysta wodą pod ciśnieniem.

 

  • Spienianie
    Przygotować roztwór wodny Biosolve Plus o stężeniu 0,25-2% (1:200 - 1:50) i przy użyciu urządzenia spieniającego nanieść środek na wszystkie czyszczone powierzchnie w ilości 250ml/m2, odczekać 20 minut i następnie spłukać wszystkie powierzchnie czystą wodą pod ciśnieniem.

Skład:

Biosolve Plus zawiera 5-15% niejonowych środków powierzchniowo czynnych w wodnym roztworze, organiczne sekwestranty i wodorotlenek sodu.

Biosolve Plus spełnia wymagania odnośnie biodegradowalności wprowadzone Rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie detergentów 648/2004/EC

Producent

Naturan

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowo uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum