Calcium Mineral Plus 5 l

Calcium Mineral Plus uzupełnia mikro- i makroelementy. Skutecznie przeciwdziała problemom rosnącego stada i utrzymuje wysokie parametry nieśności.

Nasza cena: 191.05 zł (176.90 zł netto)
Cena rynkowa: 224.93 zł
Waga: 5.5 kg

Produkt chwilowo niedostępny

Doskonały zamiennik
Nasza cena: 197.66 zł (183.02 zł netto)
Cena rynkowa: 229.45 zł
Waga: 6.5 kg
 
 

Opinia sklepu o produkcie

Zawiera niezbędne mikro i makroelementy, których niedobór jest częstą przyczyną zahamowania wzrostu lub spadku nieśności. Preparat jest skuteczną pomocą w przypadku obniżenia nieśności, problemów związanych z odchowem młodego stada i złego wykorzystania paszy. Zalecany jest również jako uzupełnienie pasz gospodarskich w mikro- i makroelementy.

Calcium Mineral Plus jest także skuteczny w przypadku osłabienia wytrzymałości oraz jakości skorupy jaj. Wspomaga formowanie prawidłowej i mocnej skorupy, zmniejsza ilość stłuczek i redukuje wielkość porów jaja.

Wskazania:

Calcium Mineral Plus podawaj w stadach rosnących oraz w stadach nioski w celu ograniczenia problemów z mineralizacją kośćca i skorupy jaj.

Informacje producenta

Stosowanie:

Calcium Mineral Plus podawaj w dawce:

  • Brojlery – 0,8-1 l / 1000 l wypijanej wody przez 3-5 dni.
  • Nioski – 0,8-1 l / 1000 l wypijanej wody przez 3-5 dni.

Skład:

1 litr preparatu Calcium Mineral Plus zawiera: Wapń 80 g; Magnez 17 g; Cynk 4,7 g; Mangan 3,7 g; Miedź 1,8 g; Nośnik do 1000 ml.

Producent

Artimon/AKM

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2021. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum