Carnifarm 5 l

Carnifarm stymuluje i przyspiesza wzrost zwierząt. Poprawia odporność i kondycję stada, ogranicza upadki w pierwszych dniach po wstawieniu.

325,00 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 349,00 zł

Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Systematyczne stosowanie preparatu skraca okres tuczu u brojlerów, zmniejsza ilość paszy zużywanej na 1 kg przyrostu masy ciała. Umożliwia także uzyskanie szybkiego szczytu nieśności, a także utrzymanie wysokiej nieśności przez długi okres. Zawiera bardzo istotne dla organizmu połączenie karnityny i tauryny.

Carnifarm jest szczególnie skuteczny w pierwszych dniach życia ptaków, ponieważ zawiera składniki wzmagające aktywność zwierząt, co w efekcie przejawia się prawidłowym pobieraniem paszy i wody. Dzięki temu CARNIFARM zapewnia zwiększoną żywotność i witalność stada i w sposób istotny ogranicza upadki w początkowym okresie odchowu.

Carnifarm ma istotny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, pokarmowego, krwionośnego, immunologicznego i rozrodczego. Komponenty zawarte w preparacie w sposób istotny pobudzają proces trawienia poprzez zwiększenie wydzielania soku żołądkowego i enzymów trzustkowych. Obecność karnityny decyduje o wydolności organizmu, sile mięśni, aktywności mięśnia sercowego.  Od strony biochemicznej Carnifarm zapewnia prawidłowy metabolizm kwasów tłuszczowych i aminokwasów, dostateczną produkcję energii z ciał ketonowych, reguluje stężenie amoniaku we krwi. Stymuluje także aktywny transportu ATP na poziomie komórki.

Informacje producenta

Wskazania:

Carnifarm stosuj zawsze wtedy, gdy chcesz uzyskać szybkie efekty produkcyjne w skróconym czasie oraz:

 • kiedy chcesz doprowadzić zwierzęta do dobrej kondycji,
 • w pierwszych dniach życia, ponieważ zapewnia zwiększoną żywotność i witalność młodych zwierząt i ogranicza w sposób istotny upadki w początkowym okresie odchowu,
 • przy słabej zapładnialności jaj,
 • zmniejszonej wylęgowości,
 • wysokiej zamieralności zarodków,
 • przy słabej produkcji plemników u kogutów i przy spadku ich żywotności,
 • w celu zmniejszenia zużycia i lepszego wykorzystania paszy,
 • w celu wyrównania rozwoju w fazie intensywnego wzrostu i tuczu.

   

Stosowanie:

Canifarm podawaj w dawce:

 • 850 ml / 1000 l wypijanej wody przez 4-5 dni w pierwszym tygodniu po wstawieniu.
 • Potem w zależności do potrzeb, co 2-3 tygodnie przez 4-5 dni.

Skład:

1 litr preparatu Canifarm zawiera: L-Karnityna 30 g; Tauryna 13,33 g; Chlorek argininy 19,33 g; Glukonian magnezu 6,67 g; N-Acetylocysteina 6,67 g; Sorbitol 0,30 g; Biotyna 6,67 mg; Dodatki aromatyczne 5,28 g; Nośnik do 1000 ml.

Producent:

Biofactor

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca