Cid 20 10 l

Cid 20 to środek odkażający nie do stosowania w obecności ptaków.

Nasza cena: 269.18 zł (249.24 zł netto)
Cena rynkowa: 289.10 zł
Waga: 11 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Doskonały preparat przeznaczony do ogólnej dezynfekcji pomieszczeń, środków transportu, urządzeń oraz sprzętu weterynaryjnego i zootechnicznego. Składniki czynne Cid 20 posiadają skojarzone działanie bakterio-grzybobójcze. Preparat niszczy także zarodniki bakteryjne i przetrwalniki grzybów chorobotwórczych.

Cid 20 nie wywołuje korozji, nie niszczy odkażanych powierzchni. Posiada właściwości myjące i umożliwiające penetrację powierzchni porowatych i trudno dostępnych. Jest łatwo rozpuszczalny. Działa także skutecznie w warunkach dużego zanieczyszczenia pozostałościami organicznymi.
Cechy produktu:

  • pH: 6,4 dla 1% roztworu
  • gęstość: 1,040 kg/l
  • punkt krzepnięcia: - 7oC
  • postać: niebieska ciecz

Informacje producenta

Stosowanie:

Cid 20 można stosować do dezynfekcji pomieszczeń, środków transportu, urządzeń oraz sprzętu weterynaryjnego i zootechnicznego. Można używać w postaci roztworu myjącego, w formie oprysku oraz do zamgławiania.

  • Mycie - stężenie robocze 1%
  • Oprysk - stężenie robocze 1%
  • Zamgławianie - 1,5 l CID 20 + 3 l wody / 1000 m3
     

Producent

Cid Lines

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowo uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum