Clinafarm Smoke 5g 1 szt.

Clinafarm Smoke to świeca dymna niszcząca grzyby i pleśnie. Doskonale sprawdza się w dezynfekcji silosów paszowych oraz wszystkich innych zamykanych przestrzeni.

86,17 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 99,99 zł

Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Niezwykle praktyczna świeca dymna niszcząca grzyby w przestrzeniach zamkniętych, np. w silosach paszowych. Trwale uszkadza przepuszczalność błony komórkowej grzyba, działa szybko i skutecznie. Niszczy także zarodniki.

Clinafarm Smoke  zawiera enilkonazol - syntetyczną substancję przeznaczoną do niszczenia popularnych na fermach grzybów z rodzaju: Aspergillus, Trichophyton i Microsporum sp. Działa również na pleśnie z rodzaju Candida sp. oraz bakterie Salmonella sp. oraz paciorkowce.

Clinafarm Smoke jest środkiem łatwo palnym. Dym świecy nie jest toksyczny, a przypadkowa inhalacja nie zawiera ryzyka dla zwierząt (np. zbyt wczesne wyklucie się kurcząt) ani dla osób stosujących preparat. Można go stosować w wylęgarniach.

Informacje producenta

Stosowanie:

Clinafarm Smoke stosuj do zwalczania grzybów w przestrzeniach zamkniętych:

  • silosy paszowe,
  • klujniki,
  • inkubatory,
  • jaja,
  • narzędzia,
  • kontenery transportowe. 

1 świeca wystarcza do dezynfekcji pomieszczenia o kubaturze 50 m3.

Można stosować równolegle z Clinafarm Spray lub jako podstawowy dezynfekcyjny środek grzybobójczy, np. w pomieszczeniach, w których zastosowanie oprysku jest wykluczone.

Skład:

1 świeca Clinafarm Smoke zawiera: Enilkonazol 5 g

Producent:

Janssen Pharmaceutica

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca