Cuxacid 25l

Cuxacid to najwyższej jakości, bardzo efektywny zakwaszacz w płynie. Obniża pH układu pokarmowego, poprawia apetyt i trawienie oraz zapobiega biegunce.

310,38 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 335,22 zł

Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Dr Kurczak Poleca!

Cuxacid to świetny zakwaszacz. Zdecydowanie w czołówce wśród tych, które stosowałem. Po jego podaniu naprawdę widać efekt! Można go stosować profilaktycznie, ale także gdy wystąpią problemy jelitowe. Pomaga natychmiast - już kilka godzin po podaniu odchody są wyraźnie lepsze!

Opinia sklepu o produkcie

Najwyższej klasy, niezwykle skuteczny wieloskładnikowy preparat zakwaszający. Obniża pH na całej długości przewodu pokarmowego. Usprawnia trawienie, dzięki pobudzaniu wydzielania enzymów pokarmowych  i wspieraniu naturalnej flory jelitowej. Jego podawanie ogranicza namnażanie bakterii chorobotwórczych i zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów trawiennych.

Stosowanie Cuxacid'u w sytuacjach grożących zachwianiem równowagi jelitowej, np. przy zmianie paszy, po leczeniu antybiotykami, pozwala na uniknięcie problemów ze strawnością paszy. Utrzymanie populacji bakterii szkodliwych na odpowiednio niskim poziomem to podstawa sukcesu hodowlanego. Cuxacid to preparat, który zdecydowanie taką funkcję spełnia.

Informacje producenta

Wskazania:

Cuxacid podawaj w celu obniżenia pH przewodu pokarmowego, a szczególnie:

  • przy zmianie paszy,
  • po leczeniu antybiotykami,
  • przy wystąpieniu niestrawności i biegunki,
  • w okresach narażenia ptaków na stres.

Stosowanie:

Cuxacid stosuj w dawce 1-4 kg / 1000 l wypijanej wody przez 1-3 dni lub dłużej, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Skład:

Cuxacid zawiera: Kwas mrówkowy; Kwas mlekowy; Kwas propionowy; Kwas acetonowy; Kwas cytrynowy; Amoniak; Glikol propylenowy.

Producent:

Lohmann Animal Health

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca