Despadac 22 5 l

Despadac 22 to wszechstronny preparat do mycia i dezynfekcji. Niszczy bakterie, wirusy i grzyby. Dezaktywuje komórki drobnoustrojów oraz wydzielane przez nie toksyny.

235,14 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 264,82 zł

Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Despadac 22 to środek dezynfekcyjny o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwwirusowym. Przeznaczony jest do mycia i dezynfekcji pomieszczeń dla zwierząt, środków transportu, sprzętu i narzędzi. Despadac 22 wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe. Preparat jest aktywny w niskich stężeniach, dzięki czemu jest bardzo wydajny.

Despadac 22 zawiera substancje czynne, które reagują z wolnymi grupami aminowymi białek powodując ich wytrącanie się z roztworu. Zmieniają strukturę białkową komórek patogenów i niszczą je. Jednocześnie inaktywują toksyny produkowane przez bakterie. Despadac 22 wpływa na metabolizm mikroorganizmów przez hamowanie ich systemu enzymatycznego i uniemożliwienie oddychania komórkowego.

Informacje producenta

Stosowanie:

Despadac 22 można stosować do do mycia i dezynfekcji pomieszczeń dla zwierząt, środków transportu, sprzętu i narzędzi.

  • dezynfekcja ogólna powierzchni oraz sprzętu oraz w ogniskach chorób bakteryjnych i grzybiczych - zmywanie roztworem 0,5% (1 litr Despadac 22 w 200l wody)
  • dezynfekcja w ogniskach chorób wirusowych - roztwór 1% (1l Despadac 22 w 100l wody)
  • nasączanie mat – dwa razy wyższe stężenie niż w normalnej dezynfekcji, tj. odpowiednio 1% i 2%
  • zamgławianie  - 0,5-1ml preparatu na 1m3 objetości pomieszczenia.    Zwięrzęta można wrowadzić po wyschnięciu preparatu. Preparat nie jest wrażliwy na twardą wodę użytą do przygotowania roztworu roboczego.

     

Skład:

1 litr preparatu Despadac 22 zawiera: chlorek didecylodimetyloamonium 9,18%, glutaraldehyd 10,20%

Producent:

Calier

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca