Ficam 80 WP 500g

Preparat do pofesjonalnego zwalczania ptaszyńca kurzego!!!

Nasza cena: 866.21 zł (802.05 zł netto)
Cena rynkowa: 945.30 zł
Waga: 0.5 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Ficam 80 WP to preparat owadobójczy w postaci proszku na bazie bendiokarbu. Działa on kontaktowo na owady biegające i latające: ptaszyniec kurzy, much, karaluchów, prusaków, mrówek, pluskiew, pcheł i innych owadów biegających w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków.

Ficam 80 WP występuje w postaci proszku do sporządzania zawiesiny wodnej.

Wskazania:

Ficam 80 WP działa bójczo na owady biegające i latające: ptaszyniec kurzy, much, karaluchów, prusaków, mrówek, pluskiew, pcheł i innych owadów biegających w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków.

Informacje producenta

Stosowanie:

Roztwór roboczy przygotowuje się z 15g preparatu Ficam i 5l wody. W pomieszczeniach o dużej liczebności owadów stosować 30 g preparatu zmieszanego z 5 litrami wody. Do zwalczania much stosować 15 g preparatu rozpuszczonego z 5 litrami wody.
Dla zwiększenia atrakcyjności powierzchni opryskiwanych do roztworu można dodać 50 g cukru. Stosować w oprysku w ilości 4l roztworu roboczego na 100 m2 lub opryskiwać do momentu widocznego zwilżenia powierzchni, szczególną uwage należy poświęcić miejscom w których ptaszyniec najchętniej się ukrywa - szpary, pęknięcia, szczeliny.

Po upływie przynajmniej 48 godzin od dezynsekcji preparat należy zmyć z powierzchni, z którymi ma kontakt ptak w pozostałych można go pozostawić.

Jednorazowa dezynsekcja nie gwarantuje zwalczenia wszystkich faz rozwojowych ptaszyńca. Zabieg należy powtórzyć w przypadku powtórnego pojawienia się insektów po wykonaniu zabiegu, należy go powtarzać w odstępach dwutygodniowych.

 

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum