Ficam 80 WP 500g

Preparat do pofesjonalnego zwalczania ptaszyńca kurzego!!!

866,21 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 945,30 zł

Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Ficam 80 WP to preparat owadobójczy w postaci proszku na bazie bendiokarbu. Działa on kontaktowo na owady biegające i latające: ptaszyniec kurzy, much, karaluchów, prusaków, mrówek, pluskiew, pcheł i innych owadów biegających w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków.

Ficam 80 WP występuje w postaci proszku do sporządzania zawiesiny wodnej.

Informacje producenta

Wskazania:

Ficam 80 WP działa bójczo na owady biegające i latające: ptaszyniec kurzy, much, karaluchów, prusaków, mrówek, pluskiew, pcheł i innych owadów biegających w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków.

Stosowanie:

Roztwór roboczy przygotowuje się z 15g preparatu Ficam i 5l wody. W pomieszczeniach o dużej liczebności owadów stosować 30 g preparatu zmieszanego z 5 litrami wody. Do zwalczania much stosować 15 g preparatu rozpuszczonego z 5 litrami wody.

Dla zwiększenia atrakcyjności powierzchni opryskiwanych do roztworu można dodać 50 g cukru. Stosować w oprysku w ilości 4l roztworu roboczego na 100 m2 lub opryskiwać do momentu widocznego zwilżenia powierzchni, szczególną uwage należy poświęcić miejscom w których ptaszyniec najchętniej się ukrywa - szpary, pęknięcia, szczeliny.

Po upływie przynajmniej 48 godzin od dezynsekcji preparat należy zmyć z powierzchni, z którymi ma kontakt ptak w pozostałych można go pozostawić.

Jednorazowa dezynsekcja nie gwarantuje zwalczenia wszystkich faz rozwojowych ptaszyńca. Zabieg należy powtórzyć w przypadku powtórnego pojawienia się insektów po wykonaniu zabiegu, należy go powtarzać w odstępach dwutygodniowych.

 

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca