Keno cox 10 l

Keno Cox to preparat przeciw bakteriom, wirusom i pasożytom wywołującym kokcydiozę u drobiu.

Nasza cena: 560.70 zł (519.17 zł netto)
Cena rynkowa: 597.40 zł
Waga: 12 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Keno Cox to płynny preparat dezynfekcyjny do pomieszczeń inwentarskich, sprzętu i środków transportu. Keno Cox wykazuje silne działanie bakteriobójcze, wirusobójcze oraz przeciw pasożytom wywołującym u drobiu kokcydiozę - Eimeria tenella. Dzięki tym właściwościom redukuje zagrożenie w obiektach inwentarskich, może być stosowany na każdej powierzchni nie powodując korozji. Keno Cox należy aplikować przy użyciu sprzetu wysokociśnieniowego.

Wskazania:

Keno Cox zaleca się stosować po wysuszeniu kurnika po myciu preparatem np. alkaicznym, dezynfekcji zasadniczej.
Nanosić wodny roztwór Keno Cox za pomocą sprzętu wysokociśnieniowego na poidła, podajniki paszy i wszystkie powierzchnie, z którymi mają kontakt ptaki - w ilości ok. 0,4l/m2. Po wysuszeniu poidła i podajniki paszy należy spłukać wodą.

Informacje producenta

Stosowanie:

Do dezynfekcji nalezy używać 4% wodnego roztworu Keno Cox.
Wszystkie powierzchnie powinne być dokładnie nawilżone w ilości ok. 0,4l/m2, po wykonaniu zabiegu należy zamknąć pomieszczenie i pozostawić na min. 2 godziny do wyschnięcia.
Przed wprowadzeniem zwierząt należy podajniki paszy i linie pojenia spłukać wodą pitną.

Skład:

N-(3aminopropylo)-N-dodecylopano-1,3diamina 38g/100g, Czwardorzędowe zwiazki amonowe, benzylo c12-c16-alkilodimetylowe, chlorki 2,5g/100g

Producent

Cid Lines

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowo uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum