Kenosan 22 kg

Kenosan to preaprat najnowszej generacji do usuwania osadów mineralnych

 

Nasza cena: 454.41 zł (369.44 zł netto)
Cena rynkowa: 510.00 zł
Waga: 22 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Kenosan to preparat myjący przeznaczony do usuwania silnych zabrudzeń w budynkach inwentarskich. Kenosan jest polecany do mycia stali, gdyż jest preparatem organicznym, rozpuszcza osady mineralne, kamień kotłowy jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie. Kenosan można z powodzeniem stosować do czyszczenia stali nierdzwenej, miedzi, powierzchni kadmowych, tworzyw sztucznych, kotłów na gorącą wodę, wierz chłodniczych itp.

 

Wskazania:

Kenosan zaleca sie stosować do czyszczenia stali, miedzi, powierzchni kadmowanych, tworzyw sztucznych z osadów mineralnych, kamienia

Informacje producenta

Stosowanie:

Kenosan do czyszczenia stosuj w postaci 1-5% roztworu wodnego. Pozostawić na 10-60 minut a następnie spłukać ciepłą lub zimną wodą.

Skład:

1 kilogram preparatu Kenosan zawiera: wodorotlenek sodu 5-15%, 2-(2butoksyetoksy)etanol 5-15%, związki powierzchniowo-czynne 1-5%

 

Producent

Cid Lines

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowo uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum