Lactavit C 100 g

Lactavit C to preparat probiotyczny zasiedlajacy przewód pokarmowy ptaków naturalną florą bakteryjną. Poprawia zdrowotność stada, zwiększa dzienne przyrosty i redukuje problem biegunki.

Nasza cena: 35.88 zł (33.22 zł netto)
Cena rynkowa: 39.50 zł
Waga: 0.1 kg

Produkt chwilowo niedostępny

Doskonały zamiennik
Nasza cena: 33.00 zł (30.56 zł netto)
Cena rynkowa: 36.00 zł
Waga: 0.055 kg
 
 

Opinia sklepu o produkcie

Preparat probiotyczny, zawierający stabilizowane żywe bakterie z rodzaju Enterococcus sp. na nośniku witaminowym (witamina C). Korzystne działanie zawartych w preparacie bakterii polega na obniżaniu współczynnika pH przewodu pokarmowego poprzez produkcje kwasów: mlekowego, octowego i propionowego. Niskie pH ogranicza rozwój bakterii i wirusów chorobotwórczych.

Lactavit C zwiększa wchłanianie tłuszczów, wapnia i fosforu z przewodu pokarmowego. Zwiększa także aktywność enzymów trawiennych, co przekłada się na poprawę przyrostów i wykorzystania paszy. Witamina C, będąca nośnikiem bakterii, działa przeciw stresowo i zwiększa ogólną odporność ptaków. Witaminy B3 i B6 korzystnie wpływają na pracę układu trawiennego. Lactavit C zapewnia równowagę bakteryjną w jelitach, przez co zdecydowanie ogranicza występowanie niestrawności i biegunki.

Wskazania:

Lactavit C podawaj w celu zasiedlenia przewodu pokarmowego odpowiednią florą bakteryjną i żeby zmniejszyć podatność stada na choroby. Stosuj:

  • w pierwszych dniach i tygodniach życia ptaków,
  • koniecznie po kuracji antybiotykowej. 

Informacje producenta

Stosowanie:

Lactavit C stosuj w dawce 100 g / 1000 l wypijanej wody przez 3 dni.

Skład:

100 g preparatu Lactavit C zawiera: Żywe szczepy bakterii Enterococcus faecium 109 CFU/g; Witamina B3 0,4 g; Witamina B6 0,2 g; Witamina C do 100 g.

Producent

Artimon/AKM

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum