Maggots 5kg

Maggots do zwalczania larw owadów w pomieszczeniach hodowlanych

Nasza cena: 356.47 zł (330.06 zł netto)
Cena rynkowa: 397.99 zł
Waga: 5 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Maggots 5kg jest przeznaczony do zwalczania larw owadów w pomieszczeniach typu kurniki, obory, stajnie, chlewnie w oborniku i ściółce. Eliminacja owadów zachodzi stopniowo i staje się widoczna po 2 tygodniach po zastosowaniu. Maggots nalezy stosować tylko na oborniku lub posadzce w miejkscach budowlanych. Można go stosować w pobliżu zwierząt natomiast tylko w miejscach poza ich zasięgiem.

Maggots występuje w formie granulatu do stosowania w formie roztworu do oprsku lub do posypywania.

Wskazania:

Jednoczesne użycie preparatów przeciw dorosłym postaciom pozwala na wydłużenie odstępów pomiędzy stosowaniem produktu.

Informacje producenta

Stosowanie:

Maggots należy stosować:

Fermy drobiu: poprzez polewanie lub oprysk ściółki. Dokładnie należy wykonać zabieg na powierzchniach pod karmidłami oraz poidłami.

Obory, chlewnie :  rozprowadzić poprzez polewanie lub oprysk w miejscach gdzie składowany jest obornik, w pobliżu karmników i poideł, na całą powierzchnię ściółki. Proces nalezy powtarzać do momentu, kiedy nie zauważalne sa larwy owadów w oborniku.

Polewanie: przy małej liczebności owadów: 500g Maggots zmieszać z 15l ciepłej wody , ilość ta wystarczy na 100m2 powierzchni. Przy dużej ilości owadów należy 2000g Maggots rozpuścić w 30l wody.

Rozpylenie: przy małej liczebności owadów: 500g Maggots/10l ciepłej wody, , ilość ta wystarczy na 100m2 powierzchni. Przy dużej ilości owadów należy 2000g Maggots rozpuścić w 10l ciepłej wody.

Kolejne zabiegi wykonywać w odstępie 3-4 tygodni.

Skład:

Maggots zawiera: N-cyklopropylo- 1, 3, 5-triazyno- 2, 4, 6-triamina / cyromazyna 2g/100g

Producent

Belgagri

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowo uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum