Milben X 1l

Płynny wsokoskoncentrowany środek do utrzymania higieny w kurnikach, do stosowania w obecności ptaków

Nasza cena: 349.67 zł (284.28 zł netto)
Cena rynkowa: 384.12 zł
Waga: 0 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Milben X to płynny wysoko skoncentrowany środek do utrzymania higieny w kurnikach: oprysku pomieszczeń, klatek, taśmociągów, karmideł i innych urządzeń znajdujących się w kurnikach.

Milben X zaleca się stosować w hodowli kur niosek w chowie klatkowym oraz ściółkowym. Można stosować w obecności ptaków, jednak nie bezpośrednio na nie. 1l koncentratu Milben X wystarcza na oprysk 1500m2. Efekt stosowania utrzymuje się do 4 tygodni.

Informacje producenta

Stosowanie:

1l Milben X należy rozpuścić w 50l wody. Uzyskanym roztworem należy wykonać oprysk ścian, podłoża, konstrukcji klatek, rurociągi, taśmociągi i innych urządzeń w kurniku w ilości 30-50ml/m2.

Oprysk można przeprowadzić w obecności ptaków, nie opryskiwać bezpośrednio ich.
Zabieg należy powtarzać co 5-6 tygodni.

Do zabiegu na pustym kurniku zaleca się wykorzystać opryskiwacz samobieżny zaopatrzony w kilka dysz kierujących strumień cieczy w odpowiednie miejsca. Minimalny czas kontaktu wynosi 4h, czas wentylacji po zabiegu wynosi 4h.

Skład:

Milben X zawiera: alfa-cyjano-3-fenoksybenzylo- (1S,3S)-3-(2,2-dichlorowinylo)-2,2-dimetylocyklopropano karboksylan; solwent nafta (ropa naftowa), węglowodory lekkie aromatyczne.

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowo uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum