Muchostop

Muchostop to preparat przeznaczony do zwalczania much.

Nasza cena: 36.74 zł (34.02 zł netto)
Cena rynkowa: 44.11 zł
Waga: 0.15 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Muchostop jest preparatem owadobójczym stworzonym do zwalczania much. Posiada formę granulatu. Działa na drodze pokarmowej, po spożyciu trutki przez owady.

W skład preparatu Muchostop wchodzi, oprócz substancji czynnej- imidaclopridu, także kompozycja dodatków wabiących muchy. Bazę tego produktu stanowi cukier, który wzmaga działanie powyższych atraktantów. Oprócz tego czerwony barwnik zachęca kolorem owady do spożycia granulatu. Dzięki wszystkim tym czynnikom preparatu Muchostop charakteryzuje się tak wysoką skutecznością działania.

W swoim składzie Muchostop zawiera także bitrex- gorzką substancję, która ogranicza możliwość przypadkowego spożycia preparatu przez ludzi czy zwierzęta.

Informacje producenta

Stosowanie:

Muchostop zalecany jest do stosowania na dwa sposoby:

- poprzez rozsypywanie granulatu- zalecane jest rozsypywanie pojedynczej warstwy, w wielu miejscach- np. na ścianach, parapetach, rozstawianie na spodkach. Dodatkowo zwilżenie granulatu wodą zwiększa efektywność jego działania.

- poprzez malowanie ścian i innych powierzchni obsiadywanych przez muchy sporządzonym roztworem roboczym

Roztwór roboczy sporządzamy poprzez wymieszanie granulatu z wodą w ilości 100 gr preparatu Muchosol na 70 ml wody. Po dokładnym wymieszaniu i odstawieniu na około 15 minut (do osiągnięcia konsystencji pasty) malujemy powierzchnie obsiadane przez owady- np. ściany, szczególnie dookoła drzwi i okien itp. Możliwe jest również malowanie preparatem tektury czy też tkanin rozwieszanych w miejscach bytowania owadów.

Gdy preparat wyschnie- zalecane jest zwilżenie spryskanej powierzchni, co zwiększy skuteczność jego działania.

100 gr preparatu Muchosol przeznaczone jest do stosowania na 50-60 m²

 

Zaleca się stosowanie preparatu Muchosol od początku sezonu, aby zapobiec wykształceniu się dużej populacji much.

Skład:

Substancją czynną preparatu Muchostop jest imidacloprid (0,5%).

Producent

Bayer

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowo uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum