Nefrilin 2l

Szybkie oczyszczanie, wydajne nerki.

115,00 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 129,49 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Wybór hodowców

Nefrilin to mieszanka paszowa uzupełniająca zawierająca wyciągi ziołowe wspomagające prace nerek. Substancje czynne wykazują działanie moczopędne, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, żółciopędne i ściągające. Nefrilin wzmaga filtrację krwi w nerkach wspomagając usuwanie metabolitów i toksyn oraz przyspieszają przesuwanie treści jelitowych.

Nawłoć pospolita zawarta w Nefrilinie zawiera garbniki, saponiny, olejki eteryczne i flawonoidy (rutyna, kwercetyna), które działają moczopędnie, ściągająco i przeciwzapalnie. Stosuje się ją w stanach zapalnych dróg moczowych i skazie moczanowej.

Perz właściwy, który powszechnie występuje w naszym klimacie zawiera inulinę, saponiny i olejki eteryczne bogte w kapilen wykazuje działanie moczopędne, przeciwbakteryjne, przeciwgorączkowe oraz żółciopędne. Najczęściej stosuje się go w problemach przemiany materii, jako tzw. zioło czyszczące krew. Stosowany jest też w obrzękach wątroby i przy zmniejszonym wydzielaniu żółci.

Nefrilin wpływa na prawidłowe funkcjonowanie nerek i nie dopuszcza do odkładania się kawasu moczowego i jego soli stawach, błonach i tkankach organizmu ptaków. Dzięki temu w znaczny sposób ogranicza wystąpienie skazy moczanowej (dysfunkcja nerek, trudności wydzielnicze), która w znacznym stopniu obniża wyniki produkcyjne stada.

 

Informacje producenta

Wskazania:

Nefrilin został stworzony aby:

  • wspierać organizm w czasie zapalenia nerek
  • minimalizować występowanie skazy moczanowej
  • łagodzić objawy niestrawności
  • ograniczyć negatywne skutki przedawkowania leków
  • ograniczyć występowanie zapalenia jelit

Nefrilin można stosować u wszystkich grup produkcyjnych drobiu.

 

Stosowanie:

Nefrilin stosuje się w ilości 500ml/1000l wody pitnej przez 5-7dni, ilośc można skumulować w czasie 8-12h. W skrajnych przypadkach można dawkę podwoić.

Skład:

Nefrilin w 1l zawiera:

Materiały paszowe: siarczan magnezu (11.2.3) (MgSO4H2O), siarczan sodu (11.4.6) (Na2SO4), chlorek potasu (11.5.1) (KCl)
Substancje mineralne: Sód 390mg, potas 510mg
Dodatki technologiczne: Sorbitol.
Dodatki zootechniczne: wyciąg z nawłoci pospolitej, wyciąg z perzu właściwego, wyciąg z jałowca pospolitego, wyciąg z ortosyfonu groniastego.
Składniki analityczne: białko surowe 0%, tłuszcz surowy 0%, włókno surowe 0%, metionina 0%, lizyna 0%, popiół surowy 0%.

Producent:

Herballine

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Zobacz także