Oxyfly 10 CS 250ml

OXYFLY przeznaczony jest do skutecznego zwalczania owadów w pomieszczeniach inwentarskich przy użyciu metody opryskiwania.

Nasza cena: 129.62 zł (120.02 zł netto)
Cena rynkowa: 144.10 zł
Waga: 0.25 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

OXYFLY to preparat owadobójczy o szerokim spektrum działania. Skutecznie zwalcza muchy, czarne chrząszcze  ściółkowe (pleśniakowce lśniące), mrówki, pchły, karaluchy.

Przeznaczony jest do stosowania w gospodarstwach- budynkach inwentarskich (pomieszczeniach dla zwierząt), magazynach, rzeźniach, również w pomieszczeniach przetwórstwa spożywczego oraz miejscach publicznych- np. targowiskach i pomieszczeniach sanitarnych.

OXYFLY ma formę bezwonnej wodnej zawiesiny mikrokapsułowanej. Poprzez to dłużej utrzymuje się pożądany efekt, a sam preparat charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością. Działanie preparatu jest ograniczone do miejsca jego zastosowania, co zmniejsza ingerencję w środowisko naturalne. 

Substancja czynna- lambda-cyhalotryna-  jest syntetycznym pyretroidem zarówno o działaniu natychmiastowym (tzw. efekt "Knockdown") jak i przedłużonym. Preparat po naniesieniu na powierzchnię (np. ściany) jest nieaktywny do momentu kontaktu z owadem. Po znalezieniu się na powierzchni ciała insekta- z mikrokapsuł uwalniana jest substancja czynna , która wnika do organizmu owada. Mechanizm działania polega na porażeniu układu nerwowego.

Informacje producenta

Stosowanie:

Preparat stosuj w ilości 50 ml na 5 litrów wody. Tak przyrządzony roztwór roboczy przeznaczonony jest na 200 m ². Jedna butelka 250 ml starcza na oprysk kurnika 1000 m ².

Przed użyciem należy wstrząsnąć butelkę.

Sporządzoną cieczą opryskuje sie miejsca bytowania owadów (ściany, ościeżnice okien itp.).

 

 

Skład:

OXYFLY zawiera jako substancję czynną pyretroid- Lambda- cyhalotrynę- mieszaninę dwóch izomerów cyhalotryny.

Producent

Novartis

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2021. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum