Permex 22E 1l

Skuteczna walka z owadami.

Nasza cena: 341.36 zł (316.07 zł netto)
Cena rynkowa: 426.70 zł
Waga: 0 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Permex 22E to płyn o bursztynowej barwie do zwalczania much, komarów tygrysich, ochotkowatych (z powierzchni gładkich i porowatych) oraz karaczanów, rybików cukrowych i trojszyków z powierzchni gładkich. Permex 22E może być z powodzeniem stosowany wewnątrz budynków inwentarskich, publicznych, zakładach przetwórstwa żywności jak i na zewnętrznych fundamentach, szczelinach okiennych, tarasach, podjazdach, przy pojemnikach na odpady.

Dzięki zastosowaniu kilku substancji czynnych w Permex 22E, m.in. permytryny i tetramertyny preparat skutecznie zwalcza owady działając na ich układ nerwowy

Wskazania:

Permex 22E zaleca się używać do zwalczania much, much końskich, komarów tygrysich, ochotkowatych (z powierzchni gładkich i porowatych) oraz karaczanów, rybików cukrowych i trojszyków z powierzchni gładkich Zarówno w budynkach jak i na zewnątrz.

Informacje producenta

Stosowanie:

Permax 22E zaleca się używać w  0,6% stężeniu. Należy wykonać oprysk opryskiwaczem ręcznym lub ciśnieniowym w ilości 100ml/m2.

Pełen efekt biobójczy uzyskuje się po ok. 116minutach od wykonania zabiegu. Po tym okresie należy wentylować pomieszczenie min. 50 minut.

Przed rozpoczęciem oprysku należy usunąć wszystkie niezabezpieczone szczelnym opakowaniem artykuły spożywcze i pasze z pomieszczenia, zwierzęta hodowlane i domowe, zabawki, naczynia niepakowane i inne przedmioty użytkowe.

Skład:

Permex 22E zawiera w 1l: Permytryna 127,3g, Tetrametryna 16,9g, Piperynolbutoksyd 65,9g

Producent

Bleu Line S.r.l.

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowo uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum