Promotor L 47 5l

Promotor L 47 to biostymulator o sprawdzonym działaniu! Dostarcza składniki niezbędne do prawidłowego przebiegu wszystkich przemian w organizmie.

225,00 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 241,86 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Promotor L 47 to mieszanka paszowa uzupełniająca przeznaczona dla drobiu, pszczół, królików i innych gatunków zwierząt hodowlanych w celu uzupełnienia niedoborów witamin i aminokwasów w paszy. Promotor L 47 zaleca się podawać w okresach niedoborów żywieniowych, w osłabieniu zwierząt - szczególnie po kuracji antybiotykami, w rekonwalescencji po przebytych chorobach i w czasie intensywnego użytkowania reprodukcyjnego. Zawiera witaminy z grupy B oraz pełny zestaw aminokwasów. Powoduje wzrost wydajności żywienia i przyczynia się do lepszego wykorzystania paszy. Normalizuje i pobudza wzrost w stadach rzeźnych oraz zapewnia prawidłowe formowanie jaj w stadach nioski.

Promotor L 47 podawany nioskom w okresie rozrodczym zapewnia poprawę zapłodnienia i prawidłowy rozwój zarodków oraz piskląt. Wpływa także na poprawę jakości upierzenia oraz wspomaga proces mineralizacji skorupy jaj. W stadach brojlera zdecydowanie poprawia przyrosty, wyrównuje stado i skraca okres odchowu. 

Promotor L  47 jest przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia względnych i bezwzględnych niedoborów witamin i aminokwasów oraz pokrycia zwiększonego zapotrzebowania na witaminy i aminokwasy w czasie intensywnego wzrostu i wysokiej produkcji nieśnej jak też w okresie rekonwalescencji po przebytych chorobach zakaźnych i inwazyjnych . jest szczególnie wskazany w produkcji wielkofermowej, gdzie warunki technologiczne sprzyjają występowaniu licznych stresów środowiskowych ( nadmierne zagęszczenie, wysokie temperatury w kurniku, zła jakość paszy).

Informacje producenta

Wskazania:

Promotor L 47 podawaj regularnie we wszystkich stadach, niezależnie od profilu produkcji.

U brojlerów podawaj w celu:

 • poprawy wydajności żywienia,
 • poprawy przyrostów,
 • poprawy wykorzystanie paszy,
 • ograniczenia wpływu czynników stresowych,
 • przyspieszenia rekonwalescencji.

U niosek podawaj w celu:

 • zwiększenia nieśności,
 • poprawy wylęgowości i wartości biologicznej piskląt,
 • wzmocnienia w okresie pierzenia,
 • ograniczenia wpływu czynników stresowych,
 • przyspieszenia rekonwalescencji.

Stosowanie:

Promotor L 47 należy podawać w ilości:

 • Drób: 1ml/1l wody pitnej przez 5 dni
 • Pszczoły: 5ml/1l syropu cukrowego
 • Króliki: 2ml/1l wody do picia przez 7 dni
 • Inne gatunki: 2ml/10kg masy ciała na dzień przez około 4-5 dni

 

Skład:

Promotor L 47 zawiera: Hydrolizat drożdży hodowanych na podłożu roślinnym 470 ml

Hydrolizat drożdży hodowanych na podłożu roślinnym na 1 l produktu dostarcza: alanina 7,4g, arginina 8,6g, kwas asparaginowy 10g, fenyloalanina 5,8g, cysteina 4,6g, kwas glutaminowy 17,8g, glicyna 10,3g, histydyna 1,5g, izoleucyna 5,6g,  leucyna 8,7g, lizyna 7,6g, metionina 1,8g, prolina 11,8g, seryna 12g, treonina 6,2g, tyrozyna 3,1g, walina 9,3g.

Składniki analityczne: Białko surowe 15,25%, Tłuszcz i oleje surowe 0,0%, Popiół surowy 0,75%, Włókno surowe 0,0%, Wilgotność 80%, Sód 0,0%, Metionina 0,18%, Lizyna 0,76%.

Dodatki dietetyczne: amid kwasu nikotynowego 16,25g, kwas pantotenowy(d-pantotenol) 7,5g, witamina B1 (chlorowodorek tiaminy) 1,75g, witamina B2 (sól sodowa 5'-fosforanu ryboflawiny) 2,5g, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) (3a831) 1,125g, Biotyna (D-biotyna) 0,001g, Inozytol 2,5g, DL-metionina czysta technicznie (3c301) 7,6g

Producent:

Calier

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca