Rapiclean 5l

Detergent pieniący do mycia pomieszczeń inwentarskich.

189,00 zł (23% VAT)
Cena rynkowa: 207,00 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Opinia sklepu o produkcie

Rapiclean to silny i skuteczny środek myjący do pomieszczeń inwentarskich: kurników, chlewni, obór i innych. Szybko usuwa zabrudzenia organiczne np. odchody zwierząt, tłuszcz. 

Rapiclean można stosować w postaci oprysku jak i piany za pomocą urządzeń pianotwórczych. Jest bezpieczny i ekonomiczny w użyciu. Nadaje się do używania we wszystkich myjkach wysokociśnieniowych oraz jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami środków dezynfekujących.  Skuteczny nawet w połaczniu z twardą wodą, spłukuje się bez problemu.

Rapiclean spełnia wymagania odnośnie biodegradowalności wprowadzone Rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie detergentów 648/2004/EC Rapiclean jest wytwarzany w Wielkiej Brytanii przez EVANS VANODINE INTERNATIONAL PLC w ramach zarządzania jakością ISO 9001 Certyfikat systemu. Nr FM 09535 i ISO 14001 Certyfikat systemu zarządzania środowiskowego Nie. EMS 506072 zarejestrowany przez British Standards Institution.

Informacje producenta

Wskazania:

Rapiclean zaleca się stosować do czyszczenia podłóg, ścian i sufitów wszystkich typów konstrukcji budowlanych budynków inwentarskich, sprzętów i pojazdów. Usuwa z powierzchni zaschnięte resztki obornika, odtłuszcza i myje powierzchnie. Idealny do użycia na fermach drobiu, wylęgarniach oraz zakładach przetwórstwa żywności. 

Stosowanie:

Rapiclean zaleca się stosować w postaci oprysku lub piany przy pomocy urządzeń spieniających. Przed użyciem należy skalibrować myjkę wysokociśnieniową do prawidłowego ustawienia rozcieńczenia. 

  • ogólne mycie ciśnieniowe pomieszczeń inwentarskich, nisko zabrudzonego sprzętu i pojazdów: 0,5-1% (1:250-1:100)
  • czyszczenie pianą pomieszczeń inwentarskich: od 1% -2% przy silnym zabrudzeniu (1:100 - 1:50)

Skład:

Rapiclean zawiera: mieszaninę środków maskujących, wodorotlenku sodu, amfoterycznych i niejonowych srodków powierzchniowo czynnych oraz barwnik.

 

Producent:

Zoetis Polska Sp. z o.o.

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca