Ratimor 3kg pasta

Skuteczna walka z gryzoniami

157,00 zł (23% VAT)
Cena rynkowa: 178,10 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Większe opakowanie = lepsza cena !

530,00 zł (23% VAT)
Cena rynkowa: 597,20 zł

Doskonały zamiennik

157,00 zł (23% VAT)
Cena rynkowa: 178,00 zł

Opinia sklepu o produkcie

Ratimor pasta jest specjalistyczną trutką na gryzonie, pakowaną w wygodne do użycia saszetki. Ratimor Pasta zwalcza myszy i szczury w magazynach produktów rolnych, w których towar nie jest przechowywany luzem, na terenie gospodarstw hodujących zwierzęta oraz w magazynach żywnościowych.
Ratimor pasta można stosować wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Należy wykładać w miejscach gdzie występują gryzonie: w pobliżu ich kryjówek i na trasach przebiegu - w miejscach spokojnych i suchych. W miejscach w których przebywaja ludzie lub zwierzęta należy dostęp do trucizny zabezpieczyć. Ratimor zawiera czynnik mumifikujący, zapobiegający rozkładowi martwych gryzoni oraz niedopuszczający do powstawania nieprzyjemnego zapachu rozkładu. Martwe gryzonie należy usuwać każdego dnia w czasie trwania zabiegu deratyzacji.

Specjalna substancja wabiąca gryzonie sprawia, że Rarimor jest wyjątkowo skuteczny w walce ze szkodnikami. Natomiast substancja czynna Bromadiolon 0,005%  uniemożliwia  tworzenie protrombiny we krwi zwierząt, co skutkuje zanikiem krzepliwośći i prowadzi do śmierci.  Zaczyna działanie chwilę po spżyciu, natomiast gryzonie giną po kilku dniach po spożyciu, dzięki czemu większa ilość gryzoni ma szansę na spożycie trucizny bez wzbudzania nieufnośći innych gryzoni do preparatu i zwiększenia skuteczności deratyzacji.

Ratimor pasta zawiera bardzo gorzką substancję ( bitrex) - która nie jest wyczuwalna dla gryzoni !! - ma ona na celu zapobiec przed jej przypadkowym spożyciem przez człowieka lub zwierzęta domowe.
Witamina K jest naturalną odtrutką w wyniku przypadkowego spożycia.

Ratimor Pasta posiada zezwolenie Ministra Zdrowia Nr ZPŚ-484 pb-2009/04/ztp/2010

Informacje producenta

Stosowanie:

W zwalczaniu szczurów szarych i czarnych Ratimor należy rozkładać w stacjach deratyzacyjnych i miejscach osłoniętych w ilości 10-15 torebek co 5-10metrów.

Przy zwalczaniu myszy Ratimor należy rozłożyć w ilości 2-3 torebki co 2-5metrów w miejscach gromadzenia gryzoni.

Przynęty muszą być tak rozłożone, by nie istniała możliwość zjedzenia ich przez inne zwierzęta. Należy ją zabezpieczyć odpowiednio aby nie zostały wywleczone przez gryzonie.

Należy regularnie uzupełniać ubutki w trutce aż do momentu całkowitego wytępienia gryzoni - około 2 tygodni od wyłożenia trutki. Gryzonie zaczynają ginąć po około 4-5 dniach od spożycia trutki.

Skład:

Ratimor pasta zawiera: bromadiolon 0,005%

Z tym produktem warto zamówić także !