Ratimor 10kg kostka

Skuteczna walka z gryzoniami

Nasza cena: 324.81 zł (264.07 zł netto)
Cena rynkowa: 364.10 zł
Waga: 10.5 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Ratimor kostka woskowa to produkt w formie kostek woskowych o zabarwieniu czerwonym, przeznaczony do zwalczania szczurów i myszy z pomieszczeń magazynowych, obiektów gospodarczych, hodowlanych i ich okolic.

Ratimor należy wykładać w miejscach gdzie występują gryzonie: w pobliżu ich kryjówek i na drogach ich przebiegu - w miejscach spokojnych i suchych. W miejscach w których przebywaja ludzie lub zwierzęta należy dostęp do trucizny zabezpieczyć,  najlepiej stosować je w stacjach deratyzacyjnych. Ratimor zawiera czynnik mumifikujący, zapobiegający rozkładowi martwych gryzoni oraz niedopuszczający do powstawania nieprzyjemnego zapachu rozkładu. Martwe gryzonie malezy usuwać każdego dnia w czasie trwania zabiegu deratyzacji.

Specjalna substancja wabiąca gryzonie sprawia, że Ratimor kostka woskowa jest wyjątkowo skuteczny w walce ze szkodnikami. Substancją czynną jest Bromadiolon 0,005% - antykoagulant, który uniemożliwia  tworzenie protrombiny we krwi zwierząt, co skutkuje zanikiem krzepliwości i prowadzi do śmierci.  Zaczyna działanie chwilę po spżyciu, natomiast gryzonie giną po kilku dniach po spożyciu, dzięki czemu większa ilość gryzoni ma szansę na spożycie trucizny bez wzbudzania nieufnośći innych gryzoni do preparatu i zwiększenia skuteczności deratyzacji.

Ratimor kostka woskowa  zawiera bardzo gorzką substancję beznoesan denatonium - która nie jest wyczuwalna dla gryzoni !! - ma ona na celu zapobieganie przed jej przypadkowym spożyciem przez człowieka lub zwierzęta domowe.
Witamina K1 jest naturalną odtrutką w wyniku przypadkowego spożycia.

Ratimor kostka woskowa  posiada zezwolenie Ministra Zdrowia Nr 2012/04 z dnia 21.01.2005, zmiana 25.05.2007

Informacje producenta

Stosowanie:

W zwalczaniu szczurów Ratimor kostka woskowa należy rozkładać w stacjach deratyzacyjnych i miejscach osłoniętych w ilości 100-150g co 5-10metrów w pobliżu nor, miejsc przebywania i śladów bytowania gryzoni.

Przy zwalczaniu myszy Ratimor kostka woskowa należy rozłożyć w ilości 20-30g co 2-5 metrów w miejscach gromadzenia gryzoni.

Przynęty muszą być tak rozłożone, by nie istniała możliwość zjedzenia ich przez inne zwierzęta. Należy ją zabezpieczyć odpowiednio aby nie zostały wywleczone przez gryzonie.

Należy regularnie uzupełniać ubutki w trutce aż do momentu całkowitego wytępienia gryzoni - około 2 tygodni od wyłożenia trutki. Gryzonie zaczynają ginąć po około 4-5 dniach od spożycia trutki.

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2021. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum