Rokipo 25 l

Rokipo to 100% pewny sposób na dobre przyrosty. Ziołowy stymulator wzrostu stworzony specjalnie dla brojlerów kurzych. Sprawdzony i polecany przez hodowców.

690,00 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 776,90 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Dr Kurczak Poleca!

Zawsze pod koniec tuczu staram się robić coś, co poprawi masę stada. Ostatnio stosuję Rokipo. Jego działanie jest widoczne, wg mnie warto w to inwestować. Jak go stosuję? Przez ostatni tydzień. Jedno opakowanie wystarcza dokładnie na tydzień dla jednej hali 1000m2. To jest wygodne, bo nie trzeba biegać z bańkami. Na każdy kurnik wstawiam 1 baniak i tyle. Początkowo może przerażać cena, ale jest to mylące właśnie ze względu na wielkość opakowania. Dodatkowo wydatek się zwraca, bo ptaki lepiej po nim rosną.

Co ja tu będę opowiadał - spróbuj raz, a sam się przekonasz !

Opinia sklepu o produkcie

Ziołowy stymulator wzrostu, stworzony specjalnie dla brojlerów kurzych. Silnie pobudza układ trawienny ptaków. Zwiększa pobranie paszy i wody oraz poprawia współczynnik wykorzystania paszy. W efekcie działania preparatu, Hodowca obserwuje zdecydowany wzrost przyrostów dziennych w stadzie.

Rokipo to mieszanina naturalnych substancji ziołowych i kwasów organicznych. Połączenie tych składników sprawia, że preparat łagodnie reguluje pH przewodu pokarmowego ptaków, a jednocześnie pobudza wszystkie jego funkcje - poprawia wydzielanie soków trawiennych i żółci, pobudza apetyt i poprawia strawność paszy. Dodatkową zaletą preparatu jest to, że dzięki obecności aktywnych składników naturalnych, Rokipo redukuje stres i zwiększa odporność stada, a także poprawia jakości mięsa.

Rokipo to preparat całkowicie bezpieczny - nie ma okresu karencji, a nawet długotrwałe podawanie nie wiąże się z ryzykiem przedawkowania.

Informacje producenta

Wskazania:

Rokipo podawaj w celu poprawy apetytu ptaków (np. po chorobach i w czasie upałów) oraz w przypadku niedowagi spowodowanej jakąkolwiek przyczyną. Koniecznie stosuj go w ostatnim tygodniu tuczu w celu osiągnięcia maksymalnej masy ubojowej stada.

Stosowanie:

Rokipo podawaj w wodzie do picia w dawce 200 ml / dzień / 1000 kurcząt .

Czas stosowania:

  • w celu poprawy apetytu i poprawy przyrostów - przez 3-7 dni.
  • w celu maksymalizacji wagi ubojowej stada - przez ostatnie 7-10 dni tuczu.

Skład:

Rokipo zawiera: Wyciągi ziołowe; Olejki eteryczne; Kwasy organiczne.

Producent:

Herbavita Bvba

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Zobacz także