Najczęściej kupowanePan Kurczak Poleca

Rokipo 25 l

Rokipo to 100% pewny sposób na dobre przyrosty. Ziołowy stymulator wzrostu stworzony specjalnie dla brojlerów kurzych. Sprawdzony i polecany przez hodowców.

Nasza cena: 639.00 zł (591.67 zł netto)
Cena rynkowa: 676.90 zł
Waga: 26.5 kg
Doskonały zamiennik
Nasza cena: 199.24 zł (184.48 zł netto)
Cena rynkowa: 215.00 zł
Waga: 2.3 kg
 
 
Dr Kurczak poleca

Zawsze pod koniec tuczu staram się robić coś, co poprawi masę stada. Ostatnio stosuję Rokipo. Jego działanie jest widoczne, wg mnie warto w to inwestować. Jak go stosuję? Przez ostatni tydzień. Jedno opakowanie wystarcza dokładnie na tydzień dla jednej hali 1000m2. To jest wygodne, bo nie trzeba biegać z bańkami. Na każdy kurnik wstawiam 1 baniak i tyle. Początkowo może przerażać cena, ale jest to mylące właśnie ze względu na wielkość opakowania. Dodatkowo wydatek się zwraca, bo ptaki lepiej po nim rosną.

Co ja tu będę opowiadał - spróbuj raz, a sam się przekonasz !

Opinia sklepu o produkcie

Ziołowy stymulator wzrostu, stworzony specjalnie dla brojlerów kurzych. Silnie pobudza układ trawienny ptaków. Zwiększa pobranie paszy i wody oraz poprawia współczynnik wykorzystania paszy. W efekcie działania preparatu, Hodowca obserwuje zdecydowany wzrost przyrostów dziennych w stadzie.

Rokipo to mieszanina naturalnych substancji ziołowych i kwasów organicznych. Połączenie tych składników sprawia, że preparat łagodnie reguluje pH przewodu pokarmowego ptaków, a jednocześnie pobudza wszystkie jego funkcje - poprawia wydzielanie soków trawiennych i żółci, pobudza apetyt i poprawia strawność paszy. Dodatkową zaletą preparatu jest to, że dzięki obecności aktywnych składników naturalnych, Rokipo redukuje stres i zwiększa odporność stada, a także poprawia jakości mięsa.

Rokipo to preparat całkowicie bezpieczny - nie ma okresu karencji, a nawet długotrwałe podawanie nie wiąże się z ryzykiem przedawkowania.

Wskazania:

Rokipo podawaj w celu poprawy apetytu ptaków (np. po chorobach i w czasie upałów) oraz w przypadku niedowagi spowodowanej jakąkolwiek przyczyną. Koniecznie stosuj go w ostatnim tygodniu tuczu w celu osiągnięcia maksymalnej masy ubojowej stada.

Informacje producenta

Stosowanie:

Rokipo podawaj w wodzie do picia w dawce 200 ml / dzień / 1000 kurcząt .

Czas stosowania:

  • w celu poprawy apetytu i poprawy przyrostów - przez 3-7 dni.
  • w celu maksymalizacji wagi ubojowej stada - przez ostatnie 7-10 dni tuczu.

Skład:

Rokipo zawiera: Wyciągi ziołowe; Olejki eteryczne; Kwasy organiczne.

 

Producent

Herbavita Bvba

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum