Stacja deratyzacyjna myszy na trutkę

Zwalczanie gryzoni

Nasza cena: 12.10 zł (11.20 zł netto)
Cena rynkowa: 16.80 zł
Waga: 0 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Stacja deratyzacyjna na myszy jest dokonałą formą zwalczania gryzoni. Obudowa zapewnia dyskrecję, martwe myszy nie sa widoczne po złapaniu co jest to bardzo istotnym elementem w przemyśle spożywczym, a także zabezpiecza osoby postronne przed dostępem do trucizny. W obudowie znajduje się otwór kontrolny, pozwalający zobaczyć zawartość pułapki - ma to szczególne znaczenie podczas monitoringu, nie zachodzi konieczność otwierania stacji.

Stacja deratyzacyjna ma taże dość miejsca na dodatkowe zamieszczenie w niej myszołapaek SNAP-E lub Traper Mini Rex oraz przynęty w kostkach przy użyciu dodatkowych prętów.

W tego typu pułapkach zazwyczaj stosowany jest klucz plastikowy - jednak w czasie użytkowania często ulega on zniszczeniu, dlatego w naszej ofercie został on zastąpiony metalowym, co gwarantuje dłuższe użytkowanie stacji.

Informacje producenta

Skład:

W skład zestawu Stacji deratyzacyjnej AF SNAPPA wchodzi:

  • Stacja deratyzacyjna
  • klucz metalowy
  • naklejka dotycząca inspekcji

 

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2020. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum