Stacja deratyzacyjna szczury na trutkę

Zwalczanie gryzoni

Nasza cena: 25.00 zł (20.33 zł netto)
Cena rynkowa: 31.00 zł
Waga: 0 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Stacja deratyzacyjna żywołowna polecana jest do zwalczania szczurów wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, zachęca gryzonie do wspólnego spożywania przynęty oraz zapewnia dyskretną ochronę - martwe gryzonie nie są widoczne. Karmnik wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV.

Posiada zatrzask otwierany przy pomocy klucza, dzięki czemu wnętrze pułapki nie jest dostępne dla osób postronnych lub zwierząt. W tego typu pułapkach standardowo używane są klucze plastikowe, jednak często ulegają pęknięciu, natomiast tu został zastosowany uniwersalny klucz ze stali nierdzewnej.

Górna pokrywa jest zdejmowana co bardzo ułatwia inspekcję. Konstrukcja zamka Stacji Deratyzacyjnej AF ATOM zapobiega gromadzeniu się w nim kurzu i brudu, a specjalny pochyły tunel wejściowy zapobiga przenikaniu wody do środka.

Specjalne druciki montowane wewnątrz, umożliwiają stabilne umocowanie przynęty (pasty, czy kostek woskowych), oraz użycie granulatu.

Istnieje możliwość zastosowania wewnątrz szczurołapki SNAP-E.

Informacje producenta

Skład:

W skład stacji deratyzacyjnej AF Atom wchodzi:

  • obudowa
  • kluczyk ze stali niedzewnej
  • druciki do mocowania trutki

 

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2020. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum