Przedsiębiorstwo Drobiarskie "DROBEX" Sp. z o.o.

ul. Powstańców 19
86-050, Solec Kujawski
woj. kujawsko-pomorskie
tel. +48 52 387 61 25
fax +48 52 387 61 55
Strona internetowa: www.drobex.com.pl
Adres e-mail: handlowy@drobex.com.pl
Osoba odpowiedzialna za skup: Bogumiła Naumiec +48 52 387 61 25

Sprawdź ceny żywca

O nas

PRZEDSIĘBIORSTWO DROBIARSKIE "DROBEX" Sp. z o.o. z siedzibą w Solcu Kujawskim zostało założone w 1987 r. przez braci Kazimierza, Mariana, Stefana i Czesława Frischke. Obecnie DROBEX cieszy się opinią jednego z wiodących producentów drobiu w Polsce. Nasz najważniejszy cel to zaspokajanie nawet najbardziej wyszukanych gustów kulinarnych naszych klientów. Dlatego oferujemy wyłącznie produkty bezpieczne i zdrowe, o najwyższej jakości i wspaniałych walorach smakowych.

Chcąc jeszcze lepiej spełniać wymagania naszych klientów, w czerwcu 2001 roku uruchomiliśmy zakład produkcyjny, będący obecnie jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Jest on wynikiem połączenia polskiej myśli inżynierskiej i zachodniej technologii. Produkcja w nim spełnia wszelkie standardy Unii Europejskiej. Wizytówką naszej firmy jest marka Kurczak z Kujaw®. Logo z tą nazwą znajduje się na większości naszych produktów.

Mimo dotychczasowych osiągnięć nieustannie pracujemy nad podwyższeniem jakości i poszerzeniem asortymentu naszych wyrobów. Każdego dnia śledzimy tendencje i zmiany zachodzące na rynku. Uważnie słuchamy także sugestii naszych klientów, gdyż ich pozytywna opinia jest dla nas największą satysfakcją.

Zdjęcia

Lokalizacja

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum