Indykpol Lublin

ul. Zimna 2
20-952, Lublin
woj. lubelskie
tel. 81 71 000 75
fax 81 71 000 01

Osoba odpowiedzialna za skup: Michal Stanisławczyk
Profil ubojni: Brojler, Gęś

Sprawdź ceny żywca

O nas

Jesteśmy największym w Polsce producentem mięsa i przetworów indyczych, posiadamy 20% udział w tym segmencie rynku. Od kilkunastu lat jesteśmy również liderem Grupy Kapitałowej. Tworzymy najbardziej rozwiniętą krajową organizację specjalizującą się w hodowli i przemysłowym tuczu indyków, sprzedaży hurtowej i detalicznej tuszek, elementów z drobiu, mięsa indyczego i jego przetworów.

Nasza strategia rozwoju zakłada stały wzrost potencjału produkcyjnego oraz tworzenie pionowo zintegrowanej organizacji. Posiadamy najlepiej rozwiniętą w branży drobiarskiej i mięsnej własną bazę surowcową - własne fermy dostarczają około 20% surowca przetworzonego przez Spółkę.

Strategia działania Indykpolu oparta jest na zasadach marketingowych. Uwzględnia przede wszystkim potrzeby i oczekiwania klientów. Dzięki ogólnopolskiej sieci dystrybucji Indykpol oferuje swoje produkty na terenie całego kraju. Jest także największym eksporterem mięsa i przetworów indyczych. Uprawnienia eksportowe na rynek Unii Europejskiej posiada od 1993 roku. Obecnie na rynku Europy zachodniej lokuje około 30% produkcji.

Jesteśmy największym w Europie Środkowej dostawcą produktów indyczych. Marka INDYKPOL jest europejskim symbolem jakości.

Jakość:

  • pierwsi w kraju wdrożyliśmy HACCP na wszystkich etapach organizacji od pisklęcia do sieci dystrybucji
  • produkujemy nasze wyroby zgodnie z procedurami systemy zarządzania jakością ISO 9001:2000
  • uwzględniając potrzeby naszych klientów i konsumentów wdrożyliśmy specjalistyczne systemy gwarantujące bezpieczeństwo i jakość wyrobów: BRC, IFS i QuS
  • gwarantujemy śledzenie partii produkcyjnych przez cały proces technologiczny aż do klienta
  • posiadamy uprawnienia do sprzedaży wyrobów na rynku unijnym
  • nasze nowoczesne linie technologiczne do uboju, schładzania powietrznego i dzielenia drobiu gwarantują doskonałą jakość i trwałość mięsa oraz przetworów

Lokalizacja

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum