Kuljasz

ul. Rzeźniana 9
26-110, Skarżysko-Kamienna
woj. Świętokrzyskie
tel. 041 25 11 959
fax 041 25 11 959
Strona internetowa: www.kuljasz.pl
Adres e-mail: szymon.kulinski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna za skup: Wojciech Kuliński, Szymon Kuliński
Profil ubojni: Brojler, Kura mięsna
Wielkość uboju: 3000 sztuk / dzień

Sprawdź ceny żywca

O nas

Kim jesteśmy? Kim są ludzie, którzy chcą Państwa zaprosić do współpracy? Odpowiedź jest prozaiczna - jesteśmy konsumentami. Tak jak Państwo.

  • Czy oddalibyście swoje auto w ręce mechanika , który nie naprawia samodzielnie własnego auta?
  • Czy zjedlibyście świnkę oporządzoną przez rzeźnika wegetarianina?

Dlatego oferując Państwu nasze wyroby, zaręczamy własnymi kubkami smakowymi za jakość naszej pracy.

Istniejemy od roku 1995, kiedy to Nasz Ojciec Jan założył tę rodzinną firmę, obecnie firmę przekazał Nam. Na naszych barkach spoczęło dobre imię firmy. Lubimy swoją pracę, w końcu robimy coś dla ludzi, przy okazji czerpiąc z tego korzyści, nie tylko w ujęciu materialnym.

Świadomość, że jadąc przez miasto, przez uchyloną szybę wpadnie zapach skrzydełek z grilla, który być może jest w pewnym sensie naszą zasługą, daje nam wiele radości. Cieszymy się i z wieloletniej współpracy z Naszymi partnerami, i z każdego nowego klienta, który zechce obdarzyć nas kredytem zaufania.

Dołożymy wszelkich starań, żeby nikogo nie zawieść. Korzystając z okazji, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy zechcieli z nami nawiązać współpracę, oraz serdecznie zaprosić do współpracy tych, którzy jeszcze nie znają naszych produktów.

Lokalizacja

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum